Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

APACHE Jestřebí hory 2008 - posledních pár dní na přihlášky s čepicí!

28.5.2008 15:49

Festival cyklistiky je tu již za 24 dní. Přečtěte si aktuální informace z tábora Apačů. Jak získat festivalovou čepici, jak vypadají letošní trička a jaký je rozvrh koncertů na jednotlivé dny? Pokud o cestě do Úpice na tento cyklistický svátek přemýšlíte, čtěte dále...

Bookmark and Share

Start pátého ročníku MTB maratónu Apache Jestřebí hory 2008 je tu již za necelé 4 týdny a uzávěrka přihlášek s dárkem v podobně festivalové čepice už jen za pár dní. Oficiálně je tento termín stanoven na 31. května, avšak stejně jako v minulém roce budeme akceptovat také přihlášky zaplacené do pondělí 2. června. Pozor, jedná se o datum připsání peněz na náš účet!!
 

Přihlásit se můžete on-line na festivalovém webu www.festivalcyklistiky.cz. Příjem přihlášek předem končí 13. června, poté je možné se přihlásit až v kanceláři závodu. Úplná uzavírka registrací je hodinu před startem dané trasy.

 

Jako každý rok nabízíme možnost objednávky festivalového trička společně s přihláškou. Poučeni z minulých let jsme rozšířili sortiment o tři velikosti dámských triček. Cena při objednání a zaplacení předem je 190,-, na místě se pak budou prodávat za 250,- Kč. V prodeji bude také „limitovaná edice“ triček s motivem Bujará Úpice.

  


Úpice bude opět bujará!


Program kulturní části festivalu Bujará Úpice je již z 90% uzavřen. S jeho podobou jsme letos opravdu spokojeni a pokud nám bude přát počasí, tak to bude na úpickém náměstí po závodech pěkně vřít. V pátek před maratónem vám formu doladí populární Vypsaná Fixa, skáčkový Skapollo a punkový Heebie Jeebies. V sobotu, až bude po všem, se budete moci zhoupnout v rytmu ska, reggae a funky. Hrát budou Švihadlo, HeBand a Groteska. Největší hudební lahůdky na vás však čekají až v neděli, kdy se představí legenda českého big beatu Vladimír Mišík se skupinou ETC, slovenští Polemic a festivalovou tečku obstarají v Úpici již dobře známí Sto Zvířat! Představení jednotlivých kapel včetně hudebních ukázek najdete zde.

 

Účastníci MTB maratónu a orientačního závodu dvojic mají vstupné na celý víkend zdarma. Společně s přihláškou můžete objednat další vstupenky pro svůj doprovod za zvýhodněnou cenu 190,- Kč. Běžná cena víkendové vstupenky je 290,- Kč, jednodenní pak 150,-. Vstupné se však vybírá až na večerní program (vždy po vyhlášení výsledků), takže pokud Vás zajímají pouze závody, nemusíte si vstupenku pořizovat.

 
FESTIVAL JE TADY ZA 24 DNÍ!
 
Apaches

Diskusní fórum pro: "APACHE Jestřebí hory 2008 - posledních pár dní na přihlášky s čepicí!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.
Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život
 
BikersStickers.com

Vyhrajte s námi

Batoh Force Berry Pro, 12l černá fluo

Sponzor soutěže:


Více zde

Archiv soutěží

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz