Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pražské schody předčasně ukončila Emma II.

26.6.2008 14:06

Ve středu 25.6.2008 se pod Pražským hradem sešla česká bikerská elita, aby na exhibičním závodě v ulicích Malé strany změřila své síly se zahraniční konkurencí před zraky domácího publika. Závod jedoucí se na jednu hodinu plus jedno kolo je zpestřen divácky atraktivními pasážemi. Sjezd zámeckých schodů je adrenalinovou záležitostí snad pro všechny diváky a při krkolomném stoupání na Jánský vršek uvěří tomu, že cyklistika bolí, i ten, kdo na kole nikdy neseděl.

Bookmark and Share

V letošním roce byl na pořadu již 15. ročník tohoto závodu, který je jako exhibice součástí seriálu Kolo pro život. Pořadatelům se tak jako v předchozích letech podařilo zajistit účast několika zahraničních závodníků zvučných jmen. Po několikaletém kralování a hattriku Miguela Martinéze mohl dosáhnout třetího vítězství i Frederik Kessiakoff.

Průběh závodu bohužel značně ovlivnily rozmary počasí. Po cca 45 minutách se dusný podvečer proměnil v bouřku provázenou prudkým přívalovým lijákem a pořadatelům nezbylo nic jiného, než zvonit do posledního kola a závod předčasně ukončit. Jako první dorazil do cíle Roel Paulissen (Bel.) následován Jaroslavem Kulhavým a Janem Škarnitzlem.

Fotogalerie je ZDE>>, další info získáte na www.kolopro.cz

Sváťa Votruba

Diskusní fórum pro: "Pražské schody předčasně ukončila Emma II."

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |