Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Okolobudějc 2008 již v neděli

18.7.2008 13:13

Už v neděli startuje v Českých Budějovicích další závod Cyklomaraton Tour 2008, je letos už v pořadí čtvrtý. Připravený okruh měří 26 km, k tomu musíme připočítat ještě čtyřkilometrový nájezd od startu a do cíle. Většina závodníků se rozhodla, že okruh pojede dvakrát a to znamená absolvovat celkem 60 km v terénu.

Bookmark and Share

Na start se postaví několik špičkových jezdců včetně Martina Horáka, vítěze posledního závodu Cyklomaraton Tour, který se jel v Hradci Králové. O vítězství bude bojovat také Zdeněk Mlynář (Max Cursor) nebo Horákovi parťáci z Rock Machine Cyklomax týmu František Žilák a Leoš Roušavý. Černým koněm závodu bude budějovický jezdec Petr Cirkl, který obléká barvy rakouské stáje Hrinkow. Ze znalosti tratě budou těžit i členové hlubockého týmu Xstream Racing Vašek Píša a Karel Kalaš, oba toho na trati v minulých týdnech hodně natrénovali.

  

Závod startuje v neděli 20. července v 11:00 na náměstí Přemysla Otakara II. Přihlášky a registrace závodníků budou probíhat už od 8:00 na stadionu ZF JU u budějovického výstaviště, kde bude umístěn i cíl závodu a celé zázemí pro závodníky. V půl dvanácté na stadionu odstartují i doprovodné dětské závody. Nad akcí převzal záštitu primátor města České Budějovice Mgr. Juraj Thoma.

 

Více informací najdete na www.cyklomaratontour.cz.

 

Petr Mach

Diskusní fórum pro: "Okolobudějc 2008 již v neděli"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.Tipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu