Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Dalšími hvězdami letošního Merida Bike Vysočina jsou Cédric a Céline Ravanel

5.5.2010 11:50

Účast na letošním ročníku Merida Bike Vysočina přislíbily další dvě velké hvězdy světového pelotonu horských kol, Francouzi Cédric a Céline Ravanelovi z týmu Lapierre.

Bookmark and Share

"Kromě závodníků z Multivan Merida Ralpha Näfa, Jose Antonio Hermidy a Gunn Rity Dahle, jsou jistí i Francouzi Cedric a Cecile Ravanelovi z týmu Lapierre. S dalšími cyklisty jednáme, už dnes ale můžeme slíbit, že startovka bude pro české fanoušky zajímavá. Zmiňovaná jména nejsou jediné zahraniční hvězdy, které Nové Město letos přivítá," řekl Jan Skřička z organizačního výboru závodů.


Na Vysočině se letos bude soutežit o celkové prize-money přes 14 500 EUR a cenné body do žebříčku mezinárodní cyklistické unie. Letošní ročník se totiž jede jako etapový závod kategorie S1 rankingu UCI.

 

Na oficiálních stránkách Merida Bike Vysočina www.bikevysocina.cz  je nově zveřejněn podrobný program třídenního festivalu!

 

-pr-


 

Diskusní fórum pro: "Dalšími hvězdami letošního Merida Bike Vysočina jsou Cédric a Céline Ravanel"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Reklama



Tipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama





Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |