Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

SHOCart Liga zahajuje na Sázavě

18.4.2013 12:04

VIPrahlý BAJKonur, zahajovací závod SHOCartligy a tradiční jarní cyklistické dobrodružství - orienťák dvojic - se pojede 20.dubna se startem v Pikovicích na dolním toku Sázavy. - orienťák dvojic se pojede 20.dubna se startem v Pikovicích na dolním toku Sázavy.

Bookmark and Share

Účastníci se podívají k Zahořanskému potoku, mezi trampy na Kocábu, k letním plážím u Slapské přehrady a kolem pastvin a vyhlídek zpět do Pikovic. Na mapě od SHOCartu bude připraveno 27 kontrolních stanovišť, která dvojice projíždí vlastní trasou v libovolném pořadí. V cíli se hodnotí počet projetých kontrol v časovém limitu 5 hodin. Pro zpestření chystají pořadatelé ve spolupráci s firmou BISPORT vloženou speciálku na raftech.


Je připravena spousta hodnotných cen, medaile a raketa od novoborských sklářů, o další ceny a občerstvení se postará Pivovar Ferdinand Benešov. Přihlášky a info na www.viprahlo.cz.

 

MIlan Horký

Diskusní fórum pro: "SHOCart Liga zahajuje na Sázavě"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |