Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Ondřej Fojtík vyhrál počtvrté Drásala

10.7.2013 10:10

Vítězem jubilejního 20. ročníku Bikemaratonu Drásal České spořitelny, který byl sedmým závodem seriálu Kolo pro život, se stal Ondřej Fojtík (X - SPORTS CannondaleKoma). Nejstarší bikemaraton u nás vyhrál v Holešově už počtvrté v kariéře a stal se tak nejúspěšnějším bikerem tohoto prestižního závodu.

Bookmark and Share

Navíc je super, že se mi podařilo vyhrát právě dvacátý ročník. Jelo se mi výborně, i když to byl urputný boj s Honzou Jobánkem. Jel za mnou třicet vteřin asi dvě hodiny, náskok jsem nebyl schopen zvýšit. Rozhodovalo se až na výjezdu z Fryštáku. Tam už jsem věřil, že by to mohlo vyjít,“ prozradil Ondřej Fojtík, pro něhož je Drásal domácím závodem.


Na druhém místě dojel se ztrátou necelých pěti minut loňský vítěz a držitel rekordního času Jan Jobánek (EP EnergyMeridaBiking Team). Třetí příčkou se může pochlubit biker týmu Česká spořitelna-Specialized Petr Šťastný. Nejrychlejší ženou je čerstvá maratonská mistryně republiky Irena Berková (AmenityExtrem Sport).


Závodu, v němž předával nejlepším ceny bývalý fotbalový reprezentant Zdeněk Grygera, se zúčastnilo včetně dětských kategorií 1850 lidí.


Výsledky (115 km) - muži: 1. Ondřej Fojtík (X-SPORTS CannondaleKoma) 4:41:13 hod., 2. Jan Jobánek (EP EnergyMeridaBiking Team) +4:42 min., 3. Petr Šťastný (Česká spořitelna-Specialized) +12:05, 4. Jan Fojtík (Symbio+ GiantRacing Team) +14:05, 5. Karel Hartl (KellysBikeranch) +17:07.
Ženy: 1. Irena Berková (AmenityExtrem Sport) 6:06:46 hod., 2. Jana Skrbková (Eleven Team Příchovice) +10:59 min.,3. Lucie Javorová +26:13.

 

-ČS MTB Team-

foto Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Ondřej Fojtík vyhrál počtvrté Drásala"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |