Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na For Bikes se chystá největší přehlídka elektrokol

4.3.2015 09:18

FOR eBIKES se bude prezentovat v rámci letošního veletrhu FOR BIKES a návštěvníkům ukáže největší přehlídku elektrol v Česku. Nabídne dokonce i šanci elektrokolo vyhrát. K otestování jich pak bude připraveno více než 100 celkem od třiceti firem.

Bookmark and Share

Necelý měsíc zbývá do startovního výstřelu letošního veletrhu FOR BIKES v pražských Letňanech. Šestý ročník veletrhu cyklistiky otevře své brány 27. března 2015. Třídenní cyklistická akce bude mít letos doslova elektrizující náboj. Kompletní hala 3 totiž bude věnovaná elektrokolům, která se představí v rámci FOR eBIKES. Půjde o největší přehlídku elektrokol, která se kdy v Česku konala. Se svými produkty se bude prezentovat třicítka společností. Nablýskané modely budou moci být ihned vyzkoušeny – kromě testovací dráhy pro MTB, bude připravena i půlkilometrová testovací dráha, kde si návštěvníci přednosti bicyklů s elektropohonem vyzkouší.

 

Organizátoři mysleli i na zdraví a bezpečnost jednotlivých účastníků, a proto každý zájemce o testování bude vybaven přilbou Abus. Velmi atraktivní bude i připravená soutěž o elektrokolo. Každý návštěvník, který bude v rámci veletrhu na dráze elektrokola testovat a odpoví správně na tipovací otázku, má šanci vyhrát model Crussis e – Largo 5.0. v hodnotě 37.000 Kč!

 

Šestý ročník veletrhu FOR BIKES hlásil už měsíc a půl před startem výrazný nárůst vystavovatelů. Přihlášeno je zatím rekordních 207 firem, které se budou prezentovat celkem ve 4 halách.

 

Souběžně s bicykly budou moci návštěvníci Letňan obdivovat i karavany, obytné vozy a potřeby pro kempování na veletrhu FOR CARAVAN.


27. – 29. 3. 2015 – Praha 9 – PVA EXPO PRAHA Letňany – vstupné: 190 Kč, děti do 12 let zdarma

 

Jan Němec

Diskusní fórum pro: "Na For Bikes se chystá největší přehlídka elektrokol"

Názor Autor Datum a čas
RE: Na For Bikes se ... karel 10. 3. 2015, 09:28
RE: Na For Bikes se ... 8. 3. 2015, 19:23
RE: Na For Bikes se chystá největší přehlídka elektrokol
dnes jsem načnul 3 rok s e-kolem od e-totem Traction 2011,v pohodě a bezproblému.Najeto 3500 km včetně výjezdu na Praděd.V mém věku (68) mně stále umožňuje pobyt v přírodě a protože Praha i s výstavou je pro mne nedostupná,budu hledat info alespon na netu.JaS

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Reklama

Pro nejlevnější
cestovní pojištění online
Vám doporučujeme
navštívit ePojisteni.cz.


Chytré
držáky mobilů na kolo
Quad Lock a FINN zakoupíte
v eshopu Kabelmanie.cz.


Sjednejte si cestovní pojištění u profesionálů.Tipy pro Vás

Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
nic
 
nic2
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Galaxy série 2013
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz