Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Superior Bike Adventure 2015 již o nadcházejícím víkendu

15.7.2015 08:13

Praha, 13. července 2015: Domácí nejpopulárnější letní cyklozávod dvojic s mapou – Superior Bike Adventure, zná své letošní favority. Patnáctý ročník se bude konat již o nadcházejícím víkendu 18. a 19. července na pomezí středních a jižních Čech s centrem ve sportovním areálu Monínec. Zájemci o start v závodě mají stále možnost – přihlášky zůstanou otevřené až do sobotního startu, přihlásit se tedy půjde i na místě.

Bookmark and Share

Mezi muži jsou největšími favority na vítězství ve dvoudenním závodě jsou určitě čeští reprezentanti MTBO Marek Pospíšek s Martinem Tišnovským, kteří letos vyzvou na souboj vítěze ročníků 2014 a 2013 Martina Štěnhu a Tomáše Bezoušku z týmu Partner Elite. Ovšem mužům to určitě budou chtít „nandat“ i veteráni z kategorie MM+, kde se jako obvykle svedou velké souboje. Souboj zde svedou obhájci ročníku 2014 Martin Würz s Janem Obuškevičem z Haven SNS Smržovka a vítězové roku 2013 Holger Mager s Kaiem Muellerem z německého Velosynthese. Konkurence je ale velká, celkem na start závodu v sobotu nastoupí okolo 180 týmů.


V ženské kategorii bude o vítězství bojovat 40 dvojic. Mezi nimi pořadatelé za favoritky považují Štěpánku Staňkovou se Zuzanou Tomečkovou z LKT 80 Šumperk nebo německou reprezentantku MTBO Anke Dannowski se Sandrou Kaiser pod názvem Ride a Mile and Smile the While.


Nejpočetnějším z přihlášených týmů je stejně jako vloni Ekonom Praha s 10 dvojicemi. Ovšem názvy týmů jsou často kuriozní, např. „opičí ňufíci bez puntííků“ nebo „Nebojsa a Bobkostroj“, nejdelší název týmu opět vyhrálo „Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech“.
 

Na start patnáctého ročníku Bike Adventure se dohromady postaví 365 dvojic v kategoriích mužských, ženských, smíšených, veteránských, jedné kategorii rodinné i v oblíbeném BA Challenge, v rámci kterého dvojice přespávají na předem neznámém místě na trase závodu.
Pro letošní patnáctý ročník si pořadatelé pro závodníky přichystali několik překvapení spojených s oslavami výročí závodu. V sobotu večer si tak všichni společně zavzpomínají na předchozích 14 ročníků a odměněni budou ti nejvěrnější účastníci.

 

Více informací o letošním jubilejním patnáctém ročníku a přihlášky na něj najdete na www.bike-adventure.cz.

 

Klára Horová

Diskusní fórum pro: "Superior Bike Adventure 2015 již o nadcházejícím víkendu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |