Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Jak zajistit tělu dostatek adrenalinu?

8.7.2016 06:55

Jak známo adrenalin dělá lidskému organismu dobře. Sportovcům obzvlášť. Víme, že ho způsobuje stresová situace, ale co když existuje i příjemný moment, který ve svém důsledku do těla adrenalin umí dopravit také?

Bookmark and Share

Slyšeli jste už o Swiss Military Hanowa? Jsou to švýcarské hodinky pro lidi, kteří ve volném čase rádi sportují a tráví ho aktivně. Letošní léto budou patrně nejprodávanějším artiklem na hodinkovém trhu. Díky promo akci, která slibuje ke každým hodinkám batoh a navíc možnost notné dávky adrenalinu. Výherci zakusí let stíhačkou L-29 Delfín, otestují flyboard nebo lezení via ferraty.


Zpátky ale k hodinkám. Švýcarsko je kolébka hodinářského průmyslu. Každý, kdo nosí „švýcary“, je už sám o sobě tak trochu in. Swiss Military Hanowa se svým designem zaměřuje na volný čas a sportovce. Jejich cílem je být spolehlivý a kvalitní. A daří se jim to.


Pokud zrovna uvažujete o nákupu hodinek, zařaďte tuhle značku do svého výběru. Kvalita je spolehlivý faktor, už si jenom vybrat ten správný model. A odměna v podobě dárku a slušné šance na výhru adrenalinové injekce jsou parádní třešničkou na dortu. Šanci získat batoh máte 100% a že se k tomu ještě proletíte stíhačkou je cca 1:500.


Podrobnosti najdete na webu značky.
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Jak zajistit tělu dostatek adrenalinu?"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |