Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Adrenalin Cup letos poprvé v novém!

23.8.2017 14:32

První ročník Frýdlantského ČEZ duatlonu startuje již v sobotu 26. 8. Jeho první ročník navazuje na extrémní štafetový Adrenalin Cup s dvacetiletou tradicí. Frýdlantský duatlon se ale navíc nově více otevírá také dětem a širší veřejnosti.

Bookmark and Share

Na co se můžete těšit?


Čekána Vás hlavní závod, který je kombinací běhu a jízdy na horském kole, a tři doprovodné závody. Na své si tu přijde opravdu každý.


Hlavní závod má tři fáze:

  1. Běh (4 km)
  2. Kolo (19 km)
  3. Běh (2,5 km)

Závod lze běžet i jako štafetu – jeden z týmu běží a druhý jede na kole. Start ve 13:00.
Dále na vás čeká Beskydský šerpa, rodinný nebo juniorský běh.

 

Beskydský šerpa je určen pro čtyřčlenné týmy. Vaším cílem bude vynést sud piva na šerpském nosiči na vrchol Lysé hory, délka trati je 9,5 km a převýšení 900 m, startujeme už v 10:00!

 

 

Rodinný běh je určen pro všechny děti v doprovodu rodičů, prarodičů nebo sourozenců. Délka závodu je na vás a rozhodnout se můžete přímo až na trati – 1 km nebo 2,5 km podél řeky, startuje se v 11:00 a startovné je Váš vlastnoručně vyrobený dres, který si vyrobíte v barevném koutku za 50 Kč. Doprovod dětí si dres vyrábět nemusí, ale správný tým vypadá mnohem lépe, když společně ladí. V rodinném běhu nerozhodují časy, ale ceny budou rozdány za nejhezčí dresy

 

A v neposlední řadě juniorský běh pro holky i kluky, který bude rozdělen na dvě soutěžní kategorie 10–12 let s délkou tratě 2,5 km a 13–15 let s délkou 5 km, startovné je na tento závod dobrovolné. Start už v 10:30 .Registrace je možná online nebo přímo na místě!
 

Navíc se můžete těšit na bohatý doprovodný program: workshop a exhibice skoků na trampolíně TJ Rožnov pod Radhoštěm, akrobatické seskoky z letadla a ČEZ Energy Zona, kde můžete dobít energii a získat pěkné dárky. Dále nafukovací atrakce pro děti, stánky partnerůa také Oranžová kola Nadace ČEZ, kde můžete svým šlapáním na oranžových rotopedech pomoci lokálním organizacím a mnoho dalšího!

  • Kde: Frýdlant nad Ostravicí
  • Kdy: sobota 26. 8. 2017

Více informací na www.frydlantskyduatlon.cz  a na Facebooku.
 

Kateřina Vaculíková

Diskusní fórum pro: "Adrenalin Cup letos poprvé v novém! "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |