Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Druhý ročník Frýdlantského ČEZ duatlonu startuje již brzy!

13.4.2018 10:58

Kombinaci dvou v České republice masově rozšířených disciplín, kolo a běh, nabízí druhý ročník závodu Frýdlantský ČEZ duatlon, který navazuje na dlouholetou tradici extrémního štafetového závodu Adrenalin Cup. Naším záměrem a přáním je zpřístupnění závodu širší veřejnosti a nalákání co nejvíce lidí k aktivnímu sportování.

Bookmark and Share

Datum konání: 16. 6. 2018
Místo konání: Město Frýdlant nad Ostravicí, U Hřiště 1424
Varianty závodů: Duatlon: 4,5km běh, 19km MTB, 2,5km běh
Rodinný a Juniorský běh: 2,5km nebo 5km
Beskydský šerpa: 9,5km
Další info a registrace:     www.frydlantskyduatlon.cz
 

Závod v novém kabátě odstartuje v sobotu 16.6.2018 a aby si přišli na své všichni aktivní sportovci, junioři a také rodiny s dětmi, vytvořili jsme v rámci akce další dvě soutěže – juniorský a rodinný běh.

 

Rodinný běh je určen pro všechny děti v doprovodu rodičů, prarodičů nebo sourozenců. Délka závodu je na Vás a rozhodnout se můžete až na trati – 1 km nebo 2,5 km podél řeky, startuje se v 11:00 a startovné je Váš vlastnoručně vyrobený dres, který si vyrobíte v barevném koutku za 50Kč. V rodinném běhu nerozhodují časy, ale ceny budou rozdány za nejhezčí dresy. Pro všechny holky a kluky připravujeme juniorský běh, který je rozdělen na dvě soutěžní kategorie 10–12 let s délkou tratě 2,5 km a 13–15 let s délkou 5 km. Junioři startují již v 10:30 a startovné je dobrovolné. Registrace je možná online nebo přímo na místě!


Trasa hlavního závodu s nádhernou kulisou Beskyd bude složena z běžeckého úseku v délce 4,5 km, následovaného 19 km MTB a závěrečného 2,5 km běhu a budou ji moci absolvovat jednotlivci, ale také dvojice – jeden z týmu běží a druhý jede na kole. Start hlavního závodu je plánován na 13:00.


Aby toho závodění nebylo málo, ti nejtvrdší borci mohou poměřit síly v rámci tradičního závodu 4-členných týmů ve výnosu bečky piva pomocí na vrchol Lysé hory – Beskydský šerpa o celkové délce 9,5 km a převýšení přes 900 metrů. Šerpové startují jako úplně první, a to už v 10:00.


Pokud Vám závodní zápolení přece jenom nic neříká, jedinečnou atmosféru si můžete vychutnat v roli diváka. Zázemí závodu bude situováno na plochu fotbalového hřiště ve Frýdlantu nad Ostravicí. Návštěvníci si budou moci zpříjemnit den dalšími aktivitami v rámci bohatého doprovodného programu. Připravujeme exhibici ostravského biketrialového klubu METAN, akrobatické seskoky z letadla a chybět nebude ani ČEZ Energy Zóna, kde kromě dobití energie a zábavy můžete také pomocí šlapání na Oranžových kolech Nadace ČEZ pomoci lokálním neziskovým organizacím. A to není zdaleka vše, přijďte se přesvědčit!
 

Lenka Ptáková

Diskusní fórum pro: "Druhý ročník Frýdlantského ČEZ duatlonu startuje již brzy!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |