Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Startují Cyklopecky Pardubického kraje

12.4.2018 08:44

Máme za sebou další zimu a opět jsme pro vás připravili nový ročník stále oblíbenější letní (nejen) cyklistické cestovatelské soutěže Cyklopecky Pardubického kraje. Na co se letos můžete těšit?

Bookmark and Share

Letní cyklovýlet

 

Ve zbrusu nové Vandrovní knížce znovu najdete 15 krásných a obměněných tras vhodných pro cyklovýlety v Pardubickém kraji. Snažili jsme se, aby si podle nich mohli naplánovat výlety nejen sportovní cyklisté, ale především také rodiny s dětmi nebo prostě kdokoli, kdo si rád vyrazí na kole do přírody nebo za památkami. Objevíte zde tedy jak horské trasy s náročnějším převýšením třeba v Orlických horách nebo na úbočí Králického Sněžníku, tak i zcela pohodové výlety Polabskou nížinou v okolí Pardubic.

Švýcárna Slatiňany


Soutěž startuje 1. dubna a sbírat razítka můžete až do poloviny října. Vandrovní knížky jsou k dostání v síti turistických informačních center Pardubického kraje a elektronicky také na stránkách oficiálního turistického portálu www.vychodni-cechy.info/cyklopecky. Abyste mohli vyhrát jednu ze skvělých cen včetně horského kola Merida od společnosti Cyklopoint, potřebujete nasbírat alespoň 3 razítka ze třech různých tras v kraji.

Městské hradby Polička


Věříme, že vás nové trasy zaujaly a už se těšíte, až šlápnete do pedálů a vyjedete za dalším letním cyklistickým dobrodružstvím.
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Startují Cyklopecky Pardubického kraje"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |