Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Ponožkoboty Skinners – revoluce v obouvání

16.4.2018 14:00

Najít botu, která tě nebude omezovat, budeš se v ní cítit svobodně a zároveň tvoji nohu dostatečně ochrání? Máme tip! Už jsi slyšel o ponožkobotě Skinners? Skinners můžete vyhrát následující dva týdny v naší soutěži!

Bookmark and Share

Ochrání chodidla před ostrými předměty

 

Skinners můžete vyhrát následující dva týdny v naší soutěži!

 

Na boso – ale přece v bezpečí
Skinners se řadí mezi barefoot. Což jsou botky, které imitují chůzi na boso. U takových botek bývá problém s tím, že málokomu sednou na nohu. Tento problém u Skinners ale odpadá, jelikož se jedná o takového hybrida mezi ponožkou a botou.

 


Šité pro tvoje nohy
Skinners sednou prostě každému. „Tělo“ Skinners díky technologii Strecht Knit obepne tvoje nohy. Takže žádné otlačeniny, puchýře, trable s patou nebo špičkou. Zkrátka nazuješ a jdeš.

Bezpečná a odolná podrážka
Spodní část ponožkobot je vyrobena z drobené gumy, která ochrání tvoje chodidla před ostrými kameny, třískami, vodou a blátem. Díky materiálu a struktuře je tahle vrstva navzdory svým vlastnostem velmi tenká a ty tak dostaneš pocit svobody, jako při bosé chůzi.

Spodní část ponožkobot je vyrobena z drobené gumy


Využití? Je to jen na tobě!
Jedna z největších výhod Skinners je jejich všestrannost. Jsou parádním parťákem do fitka a  na různé indoor aktivity – nedělají šmouhy, nebudou tě omezovat a zároveň tě ochrání před zraněním. Co se týče venkovních aktivit, tak tady jsou možnosti ještě širší - od venčení psa až po dlouhou túru. Skinnerskám nevadí beton, louka, les ani skála.

Ideální parťák každého cestovatele
Největší výhodou Skinners je jejich skladnost a mobilita. Lehce je sroluješ do klubíčka a šoupneš v podstatě kamkoliv – do kapsičky u cyklistického dresu, do ledvinky na inline bruslích, do totálně narvané krosny na měsíční trip a oni ti za odměnu vytrhnou trn z paty, když to budeš potřebovat.

Lehce je sroluješ do klubíčka


Snadná údržba + dlouhá životnost
Vnitřní vrsta je z materiáu Ag+, která částečně brání zápachu. Jednou za čas neuškodí ani praní v pračce na 40 stupňů. A životnost? Ještě je nikdo neprochodil, takže kdo to dokáže jako první, dostane metál!

Prověřeno…. a to hodně
Ponožkobot se prodalo přes 100 000 párů ve více než 90 zemích po celém světě a jejich popularita neustále roste. POZOR – jedná se o český vynález a výrobek. Žádná Čína, ale zlaté české ručičky.

 

 

A co na ně říkají ostatní?


Lenka obula celou rodinu: "V rodině jsou již tři páry ponožkobot a máme je moooc rádi! Budí pozornost kolemjdoucích, ale nohy si lebedí. A to je super! Nosíme uvnitř i venku, uvidíme, co vydrží. Byly výborné i na cestu do Chorvatska."

 

Lucie si zase chválí všestrannost využití: "Skinners jsou prostě super. Přesně ten rozdíl mezi botou a bosou nohou. Ponožkoboty jsou hrozně příjemné při chůzi, dobře se přizpůsobují noze a velice dobře přesto tlumí i přes tenoučkou vrstvu zespod. Hodně pěkná chůze po trávě, dokonce i po betonu. Jsme rádi, že jsme si je pořídili. Primárně jsme je kupovali jen pro cvičení v gymu, ale teď je určitě budeme používat i ven."

Tak co, zkusíš je taky? Mrkni na www.elementstore.cz, kde se dozvíš víc.
 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Ponožkoboty Skinners – revoluce v obouvání"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |