Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Bike Čeladná 2020

29.6.2020 11:00

Letos již po sedmé přivítá pohoří Beskyd jedinečný závod BIKE ČELADNÁ, který se tentokrát pojede dne 22.8.2020. Závodu se již tradičně může zúčastnit doslova každý.

Bookmark and Share

Víkendoví cyklisté mohou poměřit síly s profesionálními borci, kteří svou opakovanou účastí na loňských ročnících potvrzují kvalitu celé akce. Závod nabídne dětské závody přímo v areálu závodu, který bude opět u ZŠ v obci Čeladná a dále se vydají do nádherné beskydské přírody přes Maralák a Pustevny s výhledem na Lysou horu, Radhošť a okolní nedotčenou krajinu.


Pro tento rok je hlavní novinkou 3 trasy různé náročnosti. Bike Čeladná nabídne klasickou 50km trasu, která povede přes Pustevny, kde si opravdu mákne každý biker, ale za to bude odměněn krásnými výhledy po trase. Střední trasa o délce 30km je otevřena jak pro úplně všechny vyznavače cyklistiky a poslední trasa Family jízda je nezávodní vyjížďkou v délce 20km pro rodiny s dětmi, pro začínající bikery nebo méně zdatné cyklisty – prostě pro všechny, kteří nechtějí jet závodní trasu, ale chtějí si užít atmosféru závodu. Na Family vyjížďku budou také nově vpuštěni elektrokola.


V zázemí areálu nebude opět chybět doprovodný program, prodejní stánky nebo občerstvení. Na závodníky čeká již standardní servis při závodě – zajištění trasy, zdravotnického personálu, mytí kol, úschovna, aj.

 

 

Lenka Ptáková

Diskusní fórum pro: "Bike Čeladná 2020"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |