Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Tour de Brdy startují 3. října 2020 ve Strašicích pro elitu i hobby

29.9.2020 09:08

14. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic startuje v sobotu 3.října 2020 veřejný cyklomaraton zařazený do seriálů Roadcup – Galaxy Stevens série je vypsán pro 5 kategorií od kadetů/ juniorů, příchozí muže, masters a ženy.

Bookmark and Share

Závod Roadcupu a Galaxy Stevens série startuje ve 12.10 minut po startu Elite a jede se jeden velký okruh v délce 67 km bez rozdílu použitých kol, takže mohu startovat i jezdci na horských  nebo gravel kolech. Vítěz je očekáván již ve 14 hodin a absolutní vítězové  si rozdělí 5000,- Kč.  

Ve 12. hodin  odstartuje Český pohár v silniční cyklistice Škoda Cup na trati Tour de Brdy. Pojede cyklistický peloton v nejvyšší národní soutěži Škoda Cup pro kategorie muži Elite a U 23.  

Na startu uvidíme mimo jiné kompletní českou špičku, kontinentální týmy Elkov Kasper team, Topforex Lappiere, Tufo Pardus Prostějov, Duklu Praha a pořádající AC Sparta Praha. Ze zahraničí je přihlášen Continentální tým Voster ATS jeden z nejlepších týmů z Polska a závodníci z Německa. Závodníci si na cenách rozdělí přes 40 000,- Kč. Cíl elitního závodu je očekáván v 15.30 ve Strašicích. Vítězství obhajuje biker Martin Stošek Vitalo Future, který vloni po sólovém úniku zvítězil nad čtyřnásobným vítězem Tomášem Kalojírosem AC SPARTA PRAHA .

Závod v délce 140 km se pojede po silnicích a zpevněných cestách v CHKO Brdy s celkovým převýšením 2245 m.  Trať závodu je na 3 okruzích.  

Zveme všechny k návštěvě CHKO Brdy ať už aktivně na kole nebo při sledování této mimořádné sportovní akce.

Těšíme se na shledanou


Za pořadatele

Zdeněk Rubáš

AC PARTA PRAHA cycling

Diskusní fórum pro: "Tour de Brdy startují 3. října 2020 ve Strašicích pro elitu i hobby"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |