Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na tyhle beauty rituály nezapomínejte. Za pravidelnost se dočkáte odměny!

25.1.2021 07:50

Upravená žena je vždy krásná a magicky atraktivní. Stačí ji málo, aby celé své okolí okouzlila svým dokonalým vzhledem. Do své pravidelné beauty rutiny stačí zařadit několik jednoduchých tajemství. Jaká to jsou?

Bookmark and Share

Procházka na čerstvém vzduchu

Chvilka na čerstvém vzduchu udělá zázraky. Na procházky stačí i nejbližší park, o víkendu doporučujeme alespoň dvě hodiny venku. Přispějí k tomu, že v pondělí půjdete do nového pracovního týdne s klidnou myslí, dobrou náladou a navíc krásně vyspaná.

Hloubkové čištění pokožky a extra péče o vlasy

Kromě každodenního čisticího rituálu byste měly jednou týdně důkladně odlupovat pokožku obličeje a krku pomocí peelingů a poté aplikovat krém, který ji hluboce vyživuje. Nezapomeňte ani na vlasy, ty v zimě potřebují vyšší ochranu kvůli nízkým teplotám. Maska na vlasy by měla být nedílnou součástí zimní péče o vaše kadeře, ty budou po jejím použití lesklejší a měkčí na dotek.

Odlehčovací den

Pokud pravidelně sledujete svou hmotnost, můžete si vybrat speciální denní menu. Zdaleka to neznamená hladovku, například v pondělí budete jíst pouze mléčné výrobky, v jakýkoliv jiný den zase jen ovoce. Takový přístup ke stravování vám dodá pocit lehkosti a příjemného uvolnění.

Aromatická koupel

Nejlepší způsob, jak si doma odpočinout. Aromaterapie je považována za jeden z nejdostupnějších a nejpříjemnějších způsobů, jak si dát hlavu a nervy do pořádku. Kromě aromatických olejů nebo pěny můžete do lázně přidat mléko a med, abyste se cítily jako Kleopatra. Taková koupel může poskytnout zvlhčující a tonizující účinek v závislosti na produktech, které přidáte do vody.

Tvarování obočí

Snad každá žena nyní barví, líčí a mění tvar obočí. Pokud střídáte návštěvu salonu krásy (tvarování, barvení) a domácí péčí (odstraňování přebytečných chloupků, make-up pomocí stínů a tužek na obočí), pak můžete navštívit mistra maximálně jednou za měsíc. Obočí správně upravené kompetentním odborníkem má tendenci poslušně růst do krásných tvarů.

Manikúra a pedikúra

Pokud se naučíte pečovat o nehty doma, ušetříte spoustu peněz. Ano, nebude to gelový lak, ale pokud si budete pravidelně odstraňovat nehtovou kůžičku, vyživovat nehtové ploténky speciálním olejem a lakovat si nehty barevným lakem bez škodlivých vedlejších vlivů, pak vám jen poděkují.

 

 - inzerce - 

Diskusní fórum pro: "Na tyhle beauty rituály nezapomínejte. Za pravidelnost se dočkáte odměny!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |