Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Novinky kolem letošního Bike Brno

27.8.2009 10:35

Největší tuzemský cykloveletrh Bike brno se bude prezentovat na Eurobiku ve Friedrichshafenu, jeho součástí bude opět festival Cyklocestování, představí se zde soutěž cyklomechaniků a o další příliv návštěvníků se postarají nové souběžné veletrh Digitex a Interkamera.

Bookmark and Share

  • Bike Brno na veletrhu EUROBIKE

Máte-li naplánovanou cestu na veletrh EUROBIKE Friedrichshafen, velmi rádi vás uvítáme i na našem stánku, který je součástí expozice firmy 4EVER (hala A1, st. č. 108). Přijďte se k nám občerstvit a vyměnit si s námi dojmy. Mimoto budeme mít ve čtvrtek (3. 9. 2009) prezentaci o českém trhu s jízdními koly a o veletrhu Bike Brno. Akce se koná od 10 hodin v administrativní budově u západního vchodu – sál A, 5. patro (stejná budova jako je tiskové středisko). Prezentace proběhne v angličtině.

  • Soutěž pro profesionální i amatérské mechaniky jízdních kol s firmou Park Tool

Letošní novinkou na veletrhu Bike Brno bude soutěž pro profesionální i amatérské mechaniky jízdních kol (dvě kategorie). Soutěž bude probíhat kromě neděle průběžně každý den na stánku firmy PEDALSPORT s.r.o. v pavilonu V a na závěr každého soutěžního dne proběhne ve dvou zmiňovaných kategoriích finále na pódiu v pavilonu F. Hlavním partnerem této nové soutěže je americký výrobce cyklistického nářadí Park Tool, který je v České republice a na Slovensku zastupován firmou PEDALSPORT s.r.o.

Specializovaná přehlídka cestopisných besed a promítání o „cyklocestování“ a cykloturistice. Je určena nejen pro všechny „cyklocestovatele“, kteří vyrážejí na své cesty po světě s kolem, ale pro všechny příznivce cykloturistiky, kteří jezdí třeba jen na kratší výlety ve svém okolí. Zakladatel a ředitel festivalu Martin Stiller sestavil letos opět velmi zajímavý program, který slibuje známé cyklocestovatele a zaručuje velmi kvalitní projekce. Mezi osobnostmi, kteří se představí se svými prezentacemi, jsou např. svérázný a oblíbený cyklotramp a vypravěč Honza Vlasák, světoběžníci Lucie a Michal, cyklocestovatel Martin Stiller, několikanásobný mistr světa v jízdě na vysokém kole Josef Zimovčák, cyklopoutník Franta Šesták, specialista na dálkové cesty na ležatých kolech Honza Galla, cyklohoral Pepa Honz a další. Speciálním zpestřením a perličkou letošního ročníku bude multimediální a emocemi silně nabitá diashow Čechorakušanů Motani.

  • Veletrhy Digitex a Interkamera nově souběžně s veletrhem Bike Brno

Mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy DIGITEX a Mezinárodní výstava fotografické techniky INTERKAMERA mění termín svého konání. V areálu brněnského výstaviště proběhnou od 5. do 8. listopadu 2009, a to souběžně s veletrhem Bike Brno a s ním tradičně realizovanými akcemi SPORT Life, boat Brno a Caravaning Brno. Všechny pavilony v areálu Výstaviště tak budou v době konání zcela zaplněné, díky atraktivnímu programu je očekávána masivní účast široké veřejnosti.

 

Jan Šmíd

Diskusní fórum pro: "Novinky kolem letošního Bike Brno"

Názor Autor Datum a čas
POZOR virus čtenář 27. 8. 2009, 12:39

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |