Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Sprint uphill alias Bike sprint do vrchu 2010

7.4.2010 11:51

Downhill zná každý, ale uphill? Bikeklub Sokolisti z Náměště nad Oslavou se pro letošní rok rozhodl inovovat kalendář akcí a 1. května se na kopci u přehrady Žleb pojede první ročník sprint závodů do vrchu na horském kole. Pravidla jsou více jak jednoduchá. Stačí se zaregistrovat, vyfasovat startovní číslo a pak již jen čekat na svůj startovní čas.

Bookmark and Share

Pojede se na trati dlouhé cca 300 m, která samozřejmě povede do prudkého kopce. A vaším jediným úkolem je vyjet nahoru co nejrychleji. Jedinečná příležitost zasoutěžit si s kamarády a zažít u toho spousty zábavy. Samozřejmě nebude chybět i celodenní přísun muziky, točené pivíčko, klobásky na grilu a doufáme, že i květnové sluníčko. Akce se pojede 1. května 2010 se startem na hrázi přehrady Žleb. A první závodník se postaví na start ve 13.30.

 

Zaregistrovat se půjde v prostoru startu do 12.30. Nebo on line na našem webu www.sokolisti.org. Tady zároveň najdete i další potřebné informace.

 

  • Propozice

Pořadatel: TJ Sokol Náměšť nad Oslavou - Bikeklub Sokolisti
Místo konání: Náměšť nad Oslavou (okr. Třebíč), sjezd z dálnice D1 - Velká Bíteš. Areál leží u místní přehrady Žleb - mapka (soubor JPG, 150 KiB)
Termín konání: 1. května 2010
Prezentace: V sobotu od 10.00 do 12.30 hod. ve startovním stanu na hrázi přehrady. Doporučujeme přihlásit se předem on-line na našem webu - ušetříte tak čas při prezentaci sobě i nám.
 

Vyhlášené kategorie:
Muži 19 let a více
Junior od 15 do 18 let
Ženy open
Pro zařazení do kategorie je rozhodující rok narození.
Volný trénink: V sobotu do 12.00h
Pravidla: Závod se jede na jedno ostré kolo na trati dlouhé cca 300 a s převýšením cca 60 m po široké lesní cestě. V každé jízdě se na start postaví vždy dva losovaní jezdci ze všech přihlášených v každé kategorii. A každému bude v cíli změřen vlastní čas. Podle těchto výsledků pak bude v kategorii muži a junior sestaven závěrečný osmičlenný pavouk do superfinále (při počtu jezdců v kategorii minimálně 16). A v kategorii ženy se pojede závěrečná superjízda dvou nejrychlejších. Pro absolutní pořadí je rozhodující umístění v superfinále, které se pojede formou dualu, kdy do dalšího kola postupuje vždy ten rychlejší. Pomalejší končí. Pří závodní jízdě není dovoleno kolo do kopce tlačit!!!


Start 1. jízdy: 13.30 hod – Startovat se bude ve 2 minutových intervalech
Startovné: 50 Kč ( platí se na místě při prezentaci )
 

Na Vaši účast se těší

Bikeklub Sokolisti

foto: iStockphoto

Diskusní fórum pro: "Sprint uphill alias Bike sprint do vrchu 2010"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |