Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka do Náměště nad Oslavou

22.8.2017 12:05

V sobotu 26.8.2017 vás všechny srdečně zveme na Galaxy Kenda Náměšťský Cyklomaraton do Náměště nad Oslavou, který se jede jako Mistrovství Galaxy Stevens série 2017 se zvýhodněným bodováním.

Bookmark and Share

Děti a mládež, od těch nejmenších na odrážedlech až po juniorky a juniory a dospělé ve všech věkových kategoriích se utkají o ceny od našich sponzorů a krásné medaile. Nejrychlejší závodník na dlouhé trati dostane Pohár města Náměště nad Oslavou.

Od 9:30 do 11:30 nám předvedou ve třech vstupech kluci z RideWheelu biketrialovou exhibici a po celý den bude nejmenším k dispozici skákací hrad.

Závodní klání započne závodem odrážedel v 10:00 a následovat budou další dětské kategorie. Každý malý závodník obdrží sladkou odměnu v cíli. Ti nejrychlejší pak budou v poledne slavnostně dekorováni na pódiu.

V 11:30 a 12:00 pak odstartují závodníci na tratě 28 a 56 km, kolem 12:50 budou ti nejrychlejší v cíli a 15:30 zakončíme závod slavnostním vyhlášením nejlepších. Bude opět vylosována tombola např. o servis odpružení Fox v servisním středisku CYKLOŠVEC Písek.

Přihlášky a další info: zde

Další závody Galaxy Stevens série 2017:

  • 23.9. Stevens Kutnohorský bike maraton - Kutná hora
  • 7.10. Tour de Brdy – Strašice

Těšíme se na vás.
Váš Bikeklub Sokolisti
 
Erik Hubcej

ředitel závodu

Diskusní fórum pro: "Pozvánka do Náměště nad Oslavou"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |