Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pražské schody již dnes!

9.6.2010 08:31

Již dnes, ve středu 9.6., odstartuje z Hradčanského náměstí od 18 hodin sedmnáctý ročník populárních závodů na horských kolech Pražské schody 2010 - Velká cena České spořitelny. Letošní závod bude ve znamení souboje bikerů proti cyklokrosařům. Z každého tábora se na startu objeví řada špičkových závodníků, ať už domácích či zahraničních.

Bookmark and Share

Pohled do startovní listiny je výmluvný, např. jedničku na svých řidítkách poveze exmistr světa na horských kolech Švýcar Christopher Sausser (Specialized Factory Racing), náš v současnosti nejlepší biker Jaroslav Kulhavý (Rubena Specialized), který zaujímá famózní čtvrté místo v žebříčku světového poháru, pojede se startovním číslem tři a osmičku bude mít juniorský mistr světa v cyklokrosu Tomáš Paprstka (Scott Cycling Team). Pomyslnou třešničkou na dortu bude účast olympijských medailistů z Vancouveru, běžkařů Lukáše Bauera a Martina Jakše (oba Volvo Auto Hase). Bude zajímavé sledovat, jak se oba v sedle horských kol popasují s ostatními profesionálními cyklisty a náročným sjezdem zámeckých schodů. Česká televize vysílá z Pražských schodů přímý přenos na programu ČT4 Sport.

  • Program Pražských schodů:

• 15:30 slavnostní zahájení
• 16:00 autogramiáda (Sausser, Vogel, Pulissen, Ravanel, Kulhavý, Boudný, Paprstka, Bauer, Jakš, Huříková)
• 16:30 závod VIP osobností
• 18:00 start hlavního závodu

 

Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Pražské schody již dnes!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |