Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Plzeň a sportovní areál RAPID je připraven na úvodní Grand Prix

19.4.2011 13:32

GIANT LIGA Plzeň – První závod seriálu bude v letošním roce hostit sportovní areál SKP RAPID na perfektně připravené trati, kterou ocení jak jezdci, tak diváci, neb souboje o vítězství je možno sledovat v naprosté pohodě a z jednoho místa nové mini tribuny.

Bookmark and Share

Tahákem prvního dílu Grand Prix PECHMAN PNEU bude start české silničářské špičky i s kontinentálními týmy Dukly Praha v čele s Milanem Kadlecem a Spartou Praha v čele s pětinásobným vítězem seriálu Jirkou Nesvedou. Start by si neměl nechat ujít ani paralympionik Jiří Bouška (Alltraining.cz), který se již letos blýsknul třetím místem na MS handicapovaných jezdců.

 

Na startu ve středu 20. dubna od 17:30 hod bude i František Raboň (HTC Highroad), který by měl závod odstartovat a předat ceny nejlepším jezdcům úvodního podniku. Raboň je v přípravě na Tour de Romandie a úvodní díl si užije pouze v roli diváka.

 

Vedle Kadlece a Nesvedy bude na startu i loňský mistr světa z 24h/MTB Tomáš Kozák, který se předvede v barvách nového týmu (Focus BAD SALZDETFURTH racing) a pod vedením stále aktivního silničáře Richarda Faltuse se v Plzni představí tým Fanflash Nutrixxion v čele s Michalem Keslem.

 

V Plzni se tak chystá závod, kde o prvenství a žlutý dres lídra seriálu bude usilovat hned několik jezdců. Diváci a fanoušci cyklistiky se tak opět mohou těšit na jedinečnou konkurenci českých jezdců, v areálu SKP RAPID v Plzni na Doubravce.

 

Speciální akce pro diváky je připravena stejně jako každý rok. Tipněte si vítěze a napište jej na kartičku, kterou dostanete od naší hostesky a vyhrajte cenu pro nejlepšího „tipaře“ GIANT LIGY novinku božkovské likérky „Z-GENERATION“!


Jan Kotal

Diskusní fórum pro: "Plzeň a sportovní areál RAPID je připraven na úvodní Grand Prix"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |