Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pálavský krpál v Mikulově vyhrál Mlynář

3.8.2011 14:51

Pátý závod Galaxy série 2011 se jel jako 4. ročník Pálavského krpálu v Mikulově a trať vedla stejně jako loni částečně i Rakouskem. Na startu, který byl poprvé na náměstí v Mikulově se sešlo téměř 500 závodníků.

Bookmark and Share

 

Delší závod vypsaný na dva okruhy – 62 km vyhrál Zdeněk Mlynář (Focus) a druhý dojel Tomáš Trunschka (CaffeNannini.cz). Domácí favorit Zdeněk Mlynář z nedaleké Břeclavi ujel svému největšímu soupeři v posledním kopci a dokázal vyhrát Pálavský krpál potřetí za sebou. Třetí dojel Jiří Mikulášek (Cyklo Mikulášek - Geox Znojmo), čtvrtý Jaroslav Musil (CaffeNannini.cz) a pátý Pavel Peška (G Base). Jeden okruh měřící 36 kilometrů se jel jako kratší závod a nejlépe ho zvládli junior Radovan Doležel (CK Obory) a Jana Jiroušková (Česká Třebová). Mezi ženami zvítězila na dlouhé trati Michaela Picková (Sodafresh-Cannondale Team), druhou nejrychlejší byla Denisa Stodůlková (Česká spořitelna-Specialized) a třetí Michaela Pajkrtová (Praha).

 

 

Na Pálavský krpál si přijela vyladit formu také úspěšná česká dálková plavkyně Jana Pechanová, která se v červenci na MS v Šanghaji nominovala svým výkonem jako první česká plavkyně na letní olympijské hry v Londýně. Pechanová skončila v Mikulově druhá na krátké trati v kategorii Ženy 19 - 34 let. „Přijela jsem si na Pálavu na chvíli odpočinout, zároveň je to pro mě také perfektní příležitost, jak se stále udržovat ve formě, svou přípravu teď soustředím především na olympiádu v Londýně,“ dodala Jana Pechanová.

 

Součástí Pálavského krpálu byl již tradičně vložený závod pro nejmenší a děti od 4 do 14 let, kterých se letos v letním amfiteátru sešla na startu celkem stovka. Ceny vítězům předal starosta města Mikulov pan Rostislav Koštial.

 

Další info a podrobné výsledky najdete na  www.galaxy-serie.cz

 

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Pálavský krpál v Mikulově vyhrál Mlynář"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |