Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Boudný si podmanil Orlík

13.6.2012 14:14

Orlík Tour Kooperativy, čtvrtý závod 13. ročníku seriálu Kolo pro život na 57 kilometrů, ovládli bikeři týmu Česká spořitelna-Specialized. Zvítězil Pavel Boudný, druhý dojel jeho stájový kolega Kristián Hynek a třetí Jan Hruška (Toyota Dolák). Mezi ženami získala druhé prvenství v řadě za sebou Jana Kyptová (AlltrainingLawiRacing).

Bookmark and Share

Boudný nastoupil z vedoucí čtyřčlenné skupinky v posledním výjezdu od vody. „Byl to podobný scénář jako vloni. Nejdřív rozjel závěr Kristián, já ho dokázal předjet a udělal jsem si malý náskok. Byla to výborná týmová taktika,“ řekl Boudný, který vybojoval první vítězství v letošním ročníku.


Závod byl středně těžký, nebyly tu nějaké extrémní kopce, což mi vyhovuje. Spíš hodně techniky, kameny, to je pro mě jako šité na míru. Na závěr jsem si hodně věřil, všechno jsem vsadil na poslední výjezd a vyšlo to,“ dodal vítěz.


Kyptová byla v závodě žen naprosto suverénní, na druhou Procházkovou najela přes 11 minut. „Mám z dalšího vítězství velkou radost. Trať se mi líbila, bylo na ní dost techniky, kterou mám díky cyklokrosu docela dobře zvládnutou,“ prohlásila Kyptová.


Výsledky - muži: 1. Pavel Boudný 1:52:44, 2. Kristián Hynek (oba Česká spořitelna-Specialized) +4, 3. Jan Hruška (Toyota Dolák) +9, 4. Jan Jobánek (MeridaBiking) +16, 5. Petr Dlask (Madeta Fitness SWpecialized) +2:51, 6. Václav Ježek (Alpine Pro Author) +2:53.
Ženy: 1. Juana Kyptová (AlltrainingLawiRacing) 2:22:06, 2. Michaela Procházková (Cyklotrénink.com) +11:31, 3. Zuzana Neckářová (Sokol Kraslice) +13:48.

 

CS MTB team

Diskusní fórum pro: "Boudný si podmanil Orlík"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |