Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Orlík Tour Kooperativy i s Bauerem a Jakšem

11.6.2010 14:05

Pátý závod ze seriálu Kolo pro život - Orlík Tour České spořitelny se jede tuto sobotu 12. června. Padesátikilometrová trať hlavního závodu a dvaceti kilometrová Fitness jízdy je vedena v atraktivním prostředí v okolí Orlické přehrady a nádherných okolních lesů.

Bookmark and Share

Specialitou závodu je jízda přímo po pláži Orlíku. Profil a technická náročnost dlouhého závodu je postavena tak, aby ji bez větších obtíží zvládl jak biker profesionál, tak ryzí amatér. Kdo si netroufá na ujetí padesátikilometrové štreky, je pro něj jako dělaná kratší dvacítka. Pro děti jsou připraveny speciální závody Junior Trophy v místě areálu rozlehlého zázemí závodu Orlík – Vystrkov. Závodů na Orlíku se může zúčastnit skutečně každý.

 

Po sportovní stránce se na Orlíku představí naši přední profesionální závodníci na horských kolech, kteří se pravidelně účastní závodů Kolo pro život. Mezi přihlášenými jsou Jan Hruška (Volvo Auto Hase), Pavel Boudný (Česká spořitelna – Specialized MTB), Václav Ježek (Alpine pro Author Team) nebo Tomáš Vokrouhlík.


Atrakcí závodu bude účast dvou olympijských medailistů z Vancouveru, běžkařů Lukáše Bauera a Martina Jakše, kteří v letní sezóně jezdí na kole za tým Volvo Auto Hase. Lukášovi Bauerovi se nepodařil středeční závod Pražské schody, o to víc je odhodlán se ukázat v tom nejlepším světle a změřit síly s nejlepšími specialisty bikery.


Pro účastníky závodu i jejich doprovod je přichystán bohatý doprovodný program: vystoupení hudební skupiny, tombola pro děti a dospělé, prodejní a doprovodné akce partnerů. Po celý den funguje v areálu Dětský klub se spoustou her, s malováním, občerstvením a Školou kola Pepy Dresslera.


Hlavní partner závodu, pojišťovna Kooperativa, vypsala pro tento závod na trati hlavního závodu speciální „časovkářskou prémii o hodinky Festina, z kolekce Tour de France“.
Přihlásit se na závod je možné přímo na místě závodu ve stanu před Hotelem Orlík v pátek 11. 6. od 18:00 do 20:00 nebo v sobotu 12. 6. od 8:00 do 11:00. Přihlášky do dětských závodů Junior Trophy je třeba stihnout v sobotu do 9:20. Hlavní závod i Fitness jízda startuje v 12:00 od Hotelu Orlík v rekreačním areálu Orlík – Vystrkov.

 

Miloš Lubas

Diskusní fórum pro: "Orlík Tour Kooperativy i s Bauerem a Jakšem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |