Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Ulman slavil vítězství na Orlíku

10.6.2013 17:03

Matouš Ulman z týmu Česká spořitelna-Specialized MTB vybojoval premiérové vítězství v seriálu bikových závodů Kolo pro život. Ovládl sobotní Orlík Tour Kooperativy. Nejrychlejší ženou byla Michaela Procházková (Cyklotrenink.com).

Bookmark and Share

Jsem rád za první vítězství na Kole pro život. Byl to docela těžký závod, v některých úsecích bylo dost bláta. Asi po dvaceti minutách jsme zůstali vpředu jen s Pavlem Boudným a vypadalo to na ideální průběh, když jsme byli na čele dva z jednoho týmu. Jenže on měl pak technické problémy a musel zastavit. Já pokračoval sám a soustředil jsem se, abych uhlídal náskok před dalšími kluky,“ řekl Ulman.


Druhé místo získal Václav Ježek (IVAR CS – Author Team), a zopakoval si tak stříbro z Jestřebích hor. Třetím nejlepším bikerem na Orlíku se stal specialista na maratony Jan Jobánek (EP Energy Merida Biking Team).

 

Výsledky - 54 km, muži: 1. Matouš Ulman (Česká Spořitelna-Specialized MTB) 1:55:41 hod., 2. Václav Ježek (IVAR CS – Author Team) + 3:17 min., 3. Jan Jobánek (EP Energy Merida Biking Team) + 4:00, 4. Jan Strož (IVAR CS – Author Team) + 6:18, 5. Jan Fojtík (Symbio+ Giant Racing Team) + 8:16.
Ženy: 1. Michaela Procházková (Cyklotrenink.com) 2:37:31 hod., 2. Denisa Stodůlková (Česká Spořitelna – Specialized MTB) +5:47, 3. Zuzana Neckářová (Alltraining.cz-Lawi) + 10:22.

 

-CS MTB Team-

Diskusní fórum pro: "Ulman slavil vítězství na Orlíku"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |