Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Ve Valticích 2400 bikerů, vyhrál Hynek

18.9.2012 11:49

Kristián Hynek a jeho kolegyně z týmu Česká spořitelna-Specialized Denisa Stodůlková ovládli předposlední závod letošního ročníku seriálu Kolo pro život, kterým bylo napěchované Valtické Cyklobraní Kooperativy.

Bookmark and Share

Hynek rozhodl o svém šestém vítězství na Kole pro život v sezóně až v posledním krátkém, ale prudkém výjezdu, kde odjel soupeřům a vytvořil si mírný náskok, který dovezl až do cíle. Druhý dojel Milan Spěšný (Scott&Hagget) a třetí domácí biker a loňský vítěz Zdeněk Mlynář.


Bylo jasné, že vzhledem k nenáročnému profilu pojede skoro celou dobu vpředu větší skupina. Vsadil jsem až na to poslední stoupání mezi vinicemi, které jsem znal. Najel jsem tam z první pozice a nahoře jsem měl nějakých třicet metrů k dobru na ostatní. Pak už jsem si to jen hlídal a věděl jsem, že mě nedojedou,“ řekl Hynek.


Závod ve Valticích zaznamenal absolutní rekord Kola pro život v jeho třináctileté historii, zúčastnilo se ho 2400 bikerů! Záznam z Valtického Cyklobraní vysílá ČT4 ve středu 19. 9. od 16:00 hodin.


Výsledky (54 km), muži: 1. Kristián Hynek (Česká spořitelna-Specialized) 1:32:03, 2. Milan Spěšný (Scott&Hagget), 3. Zdeněk Mlynář (Max Cursor), 4. Petr Dlask (Madeta Fitness-Specialized) všichni +10, 5. Václav Ježek (Alpine Pro-Author) +12, 6. Pavel Boudný (Česká spořitelna-Specialized) +15.  Ženy: 1. Denisa Stodůlková (Česká spořitelna-Specialized) 1:50:23, 2. Jana Kyptová (AlltrainingLawi Team) +50, 3. Michaela Procházková (Cyklotrenink.com) +1:21.

 

-CS MTB Team-

Diskusní fórum pro: "Ve Valticích 2400 bikerů, vyhrál Hynek"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |