Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Boudný ovládl deštivé Valtice

16.9.2013 14:21

Pavel Boudný z týmu Česká spořitelna-Specialized zvítězil v předposledním závodě letošního ročníku Kola pro život, kterým bylo Valtické Cyklobraní Kooperativy.

Bookmark and Share

Za deštivého počasí porazil zkušený biker v samém závěru hlavního závodu na 54 kilometrů Václava Ježka, který v cíli ztratil šest vteřin. „Jsem moc spokojený, že jsem to urval,“ prozradil Boudný. „Kvůli dešti to byl hodně náročný závod. V posledním kopci jsme kolo kvůli blátu museli chvíli nést, nešlo to vyjet. Venca Ježek mi tam trošku poodskočil, ale říkal jsem si, že to takhle nesmím nechat. Ve sjezdu jsem jel hranu, v posledním výjezdu se mi podařilo Vencu dojet. Před cílem jsem mu nastoupil a získal jsem pár vteřin,“ popsal Boudný. Jeho týmový kolega Matouš Ulman obsadil třetí příčku.


Závod ve Valticích patří k nejsnadnějším a zároveň nejoblíbenějším v celém seriálu, ale tentokrát provazy vody přeměnily půdu vinic v nekonečné blátivé pole. Přesto se ve Valticích znovu sešlo přes 2000 bikerů, což je nejvyšší počet startujících v letošním ročníku Kola pro život. Nejrychlejší ženou byla Irena Berková (Amenity-Extrem Sport Team).
 

-csmtbteam-

Diskusní fórum pro: "Boudný ovládl deštivé Valtice"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |