Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kluzáky přes aplikaci Rekola spustily zimní provoz

11.1.2017 10:33

Dneškem si mohou pražané na 6 kopcích půjčit růžové kluzáky: Petřín, Letná, Stromovka, Riegrovy sady, Pražačka a Parukářka. Lze si je půjčit pomocí aplikace s pořízením členství u Rekol. Kluzákovou štafetu přebere v brzkých dnech i Rekola tým v Brně.

Bookmark and Share

V prvé řadě jsou Rekola systém sdílení kol v 5 městech. Zároveň se snaží nabídnout svým uživatelům nevšední i užitečné zážitky jako společná jízda večerní Prahou, semináře bezpečné jízdy na kole a odborné školení jak si postavit kolo snů. Kluzáky nejsou jejich prvním experimentem. Na loňské čarodějnice umožnila společnost Rekola půjčit si přes aplikaci růžová košťata.

Službu sdílení růžových kol čekají letos největší změny v dosavadní historii. Na sklonku roku 2016 Rekola oznámily, že se do jejich projektu zapojil investor Ondřej Fryc, šéf fondu Spread Capital. V březnu znovu vyjedou kola v ulicích 5 měst: Praha, Brno, České Budějovice, Olomouc a Teplice. Na vrcholu sezóny 2017 se počítá s celkem 750 koly, v samotné Praze by jich mělo být až 450.

www.rekola.cz | www.facebook.com/RekolaCZ

Magda Zicháčková

Diskusní fórum pro: "Kluzáky přes aplikaci Rekola spustily zimní provoz"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |