Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Přihlášky na Krále Šumavy finišují

28.5.2008 14:48

Na největší podnik svého druhu v republice, cyklomaraton Author Král Šumavy, pomalu vrcholí přípravy. Už po patnácté ožijí Klatovy cvrkotem pastorků horských kol a barvami cyklistických dresů. Za ty roky si Král Šumavy získal tisíce příznivců, kteří se rok co rok vracejí vybojovat si svá osobní vítězství nad Šumavou.

Bookmark and Share

Tak jako každý rok i letos jsou připraveny dvě náročné trasy o délkách 70 a 105 km, které provedou účastníky nejmalebnějšími kouty Šumavy, dají šanci poznat prudké kopce a ještě náročnější sjezdy z nich. Zchlazení nabídnou studené brody, letos obzvláště hluboké.
 

Nejen příroda láká závodníky na Krále Šumavy. I letos pořadatelé nezapoměli příjemnou atmosféru obohatit doprovodným programem. Podrobné informace najdete na oficiálním webu závodu, www.authorkralsumavy.cz, určitě ale stojí za vypíchnutí několik bodů víkendového plánu. Na hlavním podiu v městských lázních v Klatovech úderem páteční půl osmé praští do strun členové kapely Ukradený Vjecy. Sobotní ráno se dění přesune na klatovské náměstí, kde proběhne v 7,30 start trasy dlouhé stopět kilometrů a o dvě hodiny později vyrazí zbytek závodníků na trať o třicet kilometrů kratší.

 

První závodníci by měli do cíle v městských lázních dorazit okolo poledne. V průběhu odpolední siesty, kdy budou závodníci postupně projíždět cílovým prostorem, se uskuteční několik besed se zajímavými hosty maratonu. V 16 hodin vystoupí plzeňská rocková kapela Replay, taneční skupina Bonbon zahájí vyhlášení výsledků od 18 hodin. Večerní program vyplní skupiny Pestalozzi a Dva a půl cvrčka.

 

Proto by si všichni měli zapsat do svých diářů důležité datum pátek 30. a hlavně sobota 31. května 2008.

 

Závodníkem se může stát každý. Poslední šancí je potom už jen osobní přihlášení den před startem se startovným 700 Kč. Do šumavského závodu pak můžete odstartovat například po boku našich nejlepších lyžařů běžců na kole, v čele s Lukášem Bauerem.

 
Kontaktní info:
 
Honza Antal

Diskusní fórum pro: "Přihlášky na Krále Šumavy finišují"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |