Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Král Šumavy bude brzy plnoletý

25.8.2010 17:10

Již sedmnáctý ročník známého závodu na silničních kolech je již na tento víkend, konkrétně sobotu 28.7., připraven v Klatovech. Se započtením nultého, zkušebního ročníku cyklomaraton Author Král Šumavy prakticky dosáhl plnoletosti.

Bookmark and Share

Již zkušený tým pořadatelů v čele s Františkem Šraitem připravuje pro letošní rok opět čtyři léty prověřené trasy. Pro nejstatečnější účastníky se nabízí maratonská trať 250 km. Dále si každý může zvolit ještě ze dvou kratších tras – dvoustovky a stopadesátky. Pro doplnění je otevřena trasa „jen“ stokilometrová, zde ale mohou startovat pouze ženy bez rozdílu věku a muži ve věku nad 55 let.


Start je naplánován na náměstí Míru v Klatovech. V 7:15 hodin odstartují trasy 250 a 200 km, úderem desáté pak do závodu nastoupí také účastníci stovky a stopadesátky. Cíl závodu je každoročně u klatovského zimního stadionu, první závodníky očekáváme okolo poledne. V průběhu celého dne sem pak dojede více než 1100 dosud přihlášených závodníků. Vyhlášení výsledků bude připraveno od 20 hodin v KD Družba Klatovy. Večer bude zakončen zábavou s kapelou Ukradený Vjecy.


Pokud bych ještě někoho navnadil k účasti na jedné z nejvýznamějších cykloakcí v republice, odkážu na www.authorkralsumavy.cz. Zde jsou k dispozici všechny potřebné údaje k přihlášení, ale také informace pro diváky, časový harmonogram, mapy tras apod. Osobně se každý může přihlásit v pátek od 14 do 22 hodin v budově ZŠ Klatovy, Tolstého.

  • Doprava

Upozornění a prosba pro všechny řidiče. Zejména v okolí Klatov dbejte zvýšené opatrnosti. 27. a 28. srpna probíhá v Klatovech a na Šumavě cyklistický závod Author Král Šumavy. Na tisíc cyklistů můžete potkat na místních komunikacích, dbejte zvýšené opatrnosti!

Honza Antal

Diskusní fórum pro: "Král Šumavy bude brzy plnoletý"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |