Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Závěr Cyklomaratontour proběhne ve Zlíně

30.9.2010 15:58

Agnesi Okolozlína uzavře 3. října po třinácti závodech populární seriál Chance Unilever Cyklomaratontour 2010.

Bookmark and Share

Amatéři i profesionálové se o prvním říjnovém víkendu sjedou do Zlína, aby se znovu seřadili do startovních bloků finálového podniku seriálu závodů horských kol Cyklomaratontour 2010. Město proslulé specifickou „baťovskou“ architekturou slibuje důstojné rozloučení s letošní cyklistickou sezónou na tratích závodu Agnesi Okolozlína.

Start i cíl budou cyklisté mít na zlínském náměstí T.G. Masaryka. Poté, co si zde své závody odjedou dětské kategorie bojující o medaile v Pompo Tygříkově poháru (startovné je zdarma), se na start Agnesi Okolozlína před půl dvanáctou postaví také jejich dospělé protějšky a odrostlejší mládež. Přesně v 11.30 bude totiž odstartován hlavní závod na 45 km, který se jede na jediný okruh a nabízí celou řadu atraktivních výjezdů i sjezdů. Na pětačtyřiceti kilometrech, jež vedou převážně v terénu nebo po polních a lesních cestách, nastoupají účastníci půlmaratónu celkem 1350 metrů výškového rozdílu.

 

Loňský první ročník závodu Agnesi Okolozlína měl velmi dobrou zpětnou vazbu ze strany většiny účastníků. Trasa závodu vede malebnou krajinou Přírodního parku Želechovické paseky a přestože nepatří k nejjednodušším závodům Cyklomaratontour, je trať Agnesi Okolozlína určena pro všechny skupiny cyklistů.

Cyklomaratontour od dubna kočuje po celé České republice a její putování po dlouhé, ale krásné sezóně plné sportovních dramat ve Zlíně skončí. Přijeďte se i vy na závěr sezóny odměnit, rozloučit se s ní a užít si jednoho z možná posledních hezkých dní babího léta!

 

Více informací o celém seriálu i závodu Agnesi Okolozlína naleznete na stránkách www.cyklomaratontour.cz.  Zde je také možné se k závodu zaregistrovat.

 

Tomáš Pavel

Diskusní fórum pro: "Závěr Cyklomaratontour proběhne ve Zlíně"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |