Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

12. ročník Becker cupu zahájí o velikonocích

28.3.2012 12:59

Parta pořadatelů z Plzeňské amatérské ligy MTB pro vás připravila již 12. ročník cyklistických závodů Pohár Plzeňského kraje horských kol - Becker cup 2012. Startujeme o Velikonoční neděli 8.4. v Městě Touškově klasickým cross country.

Bookmark and Share

O týden později (15.4.) je pro vás připravena časovka jednotlivců v Plzni - Malesicích v Kyjovském lese a dubnovou nadílku závodů uzavře závod pro dětské kategorie včetně kadetů JuniorBeckerCup v Chrástu u Plzně. Na břehu řeky Klabavky je připraven již 14. ročník Velké ceny Sport Beran. V květnu (13.5.) JuniorBeckerCup pokračuje v nové lokalitě Vršíček na okraji obce Litohlavy u Rokycan závodem SILVINI Vršíček MTB. O týden později (20.5.) zamíří všechny kategorie Becker cupu na Chodsko do Domažlic. Tradiční Draci na Ronšperku se ve Stříbře budou prohánět v sobotu 2. června. JuniorBeckerCup se pak ještě zastaví v sobotu 28.7. v Klabavě u Rokycan na Kozelkově memoriálu a všechny kategorie potom čeká klání o mistrovské dresy Plzeňského kraje v neděli 5. srpna ve Stupně při Author MTB kriteriu. Devátým závodem je letošní novinka - časovka jednotlivců do vrchu. Kategorie od mladších žáků/žákyň po veterány čeká 7,4 km dlouhé stoupání (převýšení 342m) z Capartic až na nejvyšší vrchol Českého lesa - Čerchov (1042m.n.m.).


Připravena je tradiční SportBeran soutěž družstev, plzeňský autosalon Auto Štádler zapůjčí automobil Škoda na víkend zdarma pro vylosovaného účastníka minimálně 6-ti závodů. Děti se mohou těšit na červené dresy SILVINI Buffo, které budeme losovat na každém závodě.
Závody Becker cupu jsou určeny pro širokou cyklistickou veřejnost, vypsáno je 12 mládežnických kategorií a 6 kategorií pro dospělé.


Závody Becker cupu pro vás připravuje občanské sdružení Plzeňská amatérská liga horských kol (P.A.L.) za podpory generálního sponzora firmy Becker Bohemia, za podpory sponzorů Silvini, Auto Štádler Plzeň, Sport Beran Chrást, 3F vision, Moab.cz, Author Team Stupno, Bílý Slon a Plzeňský kraj.


Všechny bikery, bikerky i bikerčata srdečně zve na závody Becker cupu

 

Marcel Beran - prezident P.A.L.

Diskusní fórum pro: "12. ročník Becker cupu zahájí o velikonocích"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |