Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pivovar Nymburk zahájí sezonu cyklootvírákem

13.4.2012 13:07

Po loňské úspěšné premiéře, kdy k cyklootvíráku nečekaně přibyl i cyklozavírák, zahajuje Pivovar Nymburk novou pivní sezonu druhým ročníkem Postřižinského cyklootvíráku. Tato společenská vyjížďka pro všechny milovníky dvoukolek a zlatavého moku se uskuteční v sobotu 5. května 2012.

Bookmark and Share

Sraz zájemců je v 9.30 hod. v Pivovaru Nymburk, kde bude připraven program, start je naplánován o hodinu později. Připravená trasa měří přibližně 43 kilometrů a vede po turistických stezkách krásnou Polabskou Nížinou. Zájemci se mohou k pelotonu připojit samozřejmě i cestou. Plánované zastávky jsou například v hospůdkách v Kostomlatech nebo v Hájence Kersko.

 

 

Nejen pro zúčastněné, ale i pro celou letošní sezonu připravil nymburský pivovar novinku, nealkoholické pivo Střízlík, které je pro cyklisty ideální variantou. Již tradičně účastníci získají za své výkony památeční samolepku a v cíli malý dárek. V internetovém obchodě pivovaru pak lze zakoupit stylové oblečení, cyklistický dres či kalhoty s logem Postřižinské.

Fotky z loňského cyklootvíráku zde>>, Fotky z loňského cyklozavíráku zde>>.
 

Více informací o akci na stránkách www.cyklootvirak.cz.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Pivovar Nymburk zahájí sezonu cyklootvírákem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |