Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

V Nymburce zalijí cyklosezónu Postřižinským

9.10.2013 16:15

Horké letní dny jsou za námi a spolu s nimi je u konce i pivní a cyklistická sezona. Pivovar Nymburk ji tradičně završí Postřižinským cyklozavírákem. Akce připravená pro pivní labužníky a sportovní nadšence bude startovat 12. října v deset hodin v nymburském pivovaru.

Bookmark and Share

Odtud cyklisté vyrazí po turistických cestách Polabskou nížinou přes Lysou nad Labem až do cíle v Nymburce. Sraz zájemců o cyklistický výlet je kolem půl desáté v areálu Pivovaru Nymburk. Plánovaná trasa měří přibližně 43 kilometrů a vede po turistických stezkách krásnou Polabskou nížinou. Zájemci se mohou k pelotonu připojit samozřejmě i cestou. Plánované zastávky, kde se sportovci budou moci občerstvit zlatavým mokem, jsou například v hospůdkách v Kostomlatech nebo v Hájence Kersko.

 

Stále oblíbenější akce Postřižinský cyklozavírák už potřetí navazuje na úspěšnou jarní akci otevírání pivní a cyklistické sezony. „Letos se číslo účastníků jarní vyjížďky opět výrazně zvedlo. Startovní bránou cyklootvíráku v květnu projelo více než 700 cyklistů,“ hrdě říká sládek nymburského pivovaru Bohumil Valenta, který se o akci zasloužil.

 

Pro všechny příznivce Postřižinského zlatavého moku připravil Pivovar Nymburk navíc stylový cyklistický dres s logem pivovaru, který lze koupit v e-shopu na www.postrizinyshop.cz.

Další fotky z loňského Cyklozavíráku jsou zde >>>
 

Podrobnější informace o akci najdete na www.cyklootvirak.cz a o Pivovaru Nymburk naleznete na www.postriziny.cz.

 

Tereza Vyhnálková

Diskusní fórum pro: "V Nymburce zalijí cyklosezónu Postřižinským"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |