Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pivovar Nymburk počtvrté zakončí sezonu cyklozavírákem

10.10.2014 15:05

Horké letní dny jsou za námi a spolu s nimi pomalu končí i pivní a cyklistická sezona. Pivovar Nymburk ji tradičně završí Postřižinským cyklozavírákem. Akce připravená pro pivní labužníky a sportovní nadšence bude startovat 11. října v deset hodin v nymburském pivovaru. Odtud cyklisté vyrazí po turistických cestách Polabskou nížinou přes Lysou nad Labem až do cíle v Nymburce.

Bookmark and Share

Sraz zájemců o cyklistický výlet je kolem půl desáté v areálu Pivovaru Nymburk. Plánovaná trasa měří přibližně 43 kilometrů a vede po turistických stezkách krásnou Polabskou nížinou. Účastníci výletu od pivovaru dostanou upomínkovou samolepku. Zájemci se ovšem k pelotonu budou moci připojit samozřejmě i cestou. Plánované zastávky, kde se sportovci budou moci občerstvit zlatavým mokem, jsou například v hospůdkách v Kostomlatech nebo v Hájence Kersko.

Stále oblíbenější akce Postřižinský cyklozavírák už počtvrté navazuje na úspěšnou jarní akci otevírání pivní a cyklistické sezony. „Startovní branou cyklootvíráku letos v květnu, i přes nepřízeň počasí, projelo více než 450 cyklistů,“ řekl sládek nymburského pivovaru Bohumil Valenta, který akci vymyslel.

 

Pro všechny příznivce Postřižinského zlatavého moku připravil Pivovar Nymburk stylový cyklistický dres s logem pivovaru, který lze koupit v internetovém obchodě >>.


Tereza Vyhnálková

Diskusní fórum pro: "Pivovar Nymburk počtvrté zakončí sezonu cyklozavírákem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |