Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Postřižinský cyklootvírák zahajuje sezónu pivních zahrádek

3.4.2015 09:25

Tradiční projížďka Polabím s názvem Postřižinský Cyklootvírák letos opět odstartuje cyklistickou sezonu a sezónu předzahrádek. Po čtyřech úspěšných ročnících i letos organizuje nymburský pivovar akci pro všechny milovníky jízdních kol a Postřižinských hospůdek. Uskuteční se v sobotu 2. května.

Bookmark and Share

Sraz zájemců je v 9.30 hod. v Pivovaru Nymburk, kde bude připraven program akce. Pozvolný start samotného Cyklootvíráku je naplánován o

d 10:00 do 12:00. Připravená trasa měří přibližně 41 kilometrů a vede po turistických stezkách v krásném Polabí. Plánované zastávky jsou například v hospůdkách v Kostomlatech nebo v hájence Kersko, kde bude jen na účastnících, zda zvolí obědovou variantu kance se šípkovou nebo se zelím. Na žízeň rozhodně nebude chybět cyklisty vyhledávané Postřižinské nealkoholické pivo Střízlík.

 

Za své výkony a nasbíraná razítka účastníci získají památeční samolepku a v cíli malý dárek. Na akci proběhne i vyhlášení vítězů v mnoha soutěžních kategoriích (např. nejmladší a nejstarší závodník, nejstylovější soutěžící, apod.). K dispozici budou také testovací kola Rock Machine. V cíli bude na účastníky čekat stánek s občerstvením, kde nebudou chybět grilované dobroty a místní pivo. Zájemci budou moci ve vlastním stanu přenocovat na pozemku Pivovaru Nymburk.

 

Více informací o akci na stránkách www.cyklootvirak.cz
 

Diskusní fórum pro: "Postřižinský cyklootvírák zahajuje sezónu pivních zahrádek "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

Pojištění kola v rámci pojištění domácnosti u Top-Pojištění.cz.
Cyklovýlety, procházky i lázeňské pobyty v okolí Mariánských Lázní.


Tipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2021 Cykloserver.cz |