Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Postřižinský Cyklootvírák 2016 aneb jarní vyjížďka Polabím

14.4.2016 10:49

Pro všechny milovníky jízdních kol a Postřižinských hospůdek připravuje nymburský pivovar, letos už po šesté, oblíbenou akci s názvem Postřižinský Cyklootvírák. Šestý ročník jarní vyjížďky Polabím odstartuje cyklistickou sezonu a sezónu předzahrádek v sobotu 7. května 2016.

Bookmark and Share

Vyjížďka je určená všem bez rozdílu. Vítán je každý, kdo má chuť šlápnout do pedálů po turistických stezkách v krásném Polabí. Trasa se dá zvládnout i na městském kole a na žízeň rozhodně nebude chybět cyklisty vyhledávané Postřižinské nealkoholické pivo Střízlík. Lákadlem mohou být i samotné plánované zastávky na občerstvení, např. první a hlavní zastávkou je Hájenka v Kersku, známá díky filmu Slavnosti sněženek, kde si může každý sám vybrat mezi kancem se šípkovou nebo se zelím.

Tradiční sraz cyklistů je v Pivovaru Nymburk v sobotu 7. května, v 9:30 a pozvolný start samotného Cyklootvíráku je naplánován od 10 do 12 hodin. Návštěvníci se během dopoledního programu mohou těšit na ocenění v mnoha kategoriích (např. nejmladší, nejstarší a nejvzdálenější účastník, apod.). Všichni cyklisté obdrží památeční samolepku a startovní pivní tácek, na který budou na jednotlivých zastávkách sbírat razítka. Za poctivá razítka pak v cíli získají malý dárek. Rovinatý nenáročný okruh většinou vede po lesních a polních turistických cestách a cyklostezkách, v kratších úsecích i po silnici. Celková délka trasy měří přibližně 41 kilometrů.

V cíli nebude chybět vynikající Postřižinské pivo a dobroty z grilu. Zájemci budou moci po domluvě (a ve vlastním stanu) přenocovat na pozemku Pivovaru Nymburk.

V internetovém obchodě lze zakoupit stylové oblečení, cyklistický dres či kalhoty s logem „Postřižinské“.

Více informací o akci najdete na stránkách www.cyklootvirak.cz.

 

Tereza Vyhnálková

Diskusní fórum pro: "Postřižinský Cyklootvírák 2016 aneb jarní vyjížďka Polabím "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |