Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pivovar Nymburk zakončí pivní sezonu cyklozavírákem

11.10.2012 16:07

Horké letní dny jsou za námi a spolu s nimi je u konce i pivní a cyklistická sezona, kterou Pivovar Nymburk završí Postřižinským cyklozavírákem. Akce připravená pro pivní labužníky a sportovní nadšence bude startovat 13. října v deset hodin u nymburského pivovaru. Odtud cyklisté vyrazí po turistických cestách Polabskou nížinou přes Lysou nad Labem až do cíle v Nymburce.

Bookmark and Share

Sraz zájemců o cyklistický výlet je kolem půl desáté u areálu Pivovaru Nymburk. Plánovaná trasa měří přibližně 43 kilometrů a vede po turistických stezkách krásnou Polabskou nížinou. Zájemci se mohou k pelotonu připojit samozřejmě i cestou. Plánované zastávky, kde se sportovci budou moci občerstvit zlatavým mokem, jsou například v hospůdkách v Kostomlatech nebo v Hájence Kersko.

Již podruhé navazuje Postřižinský cyklozavírák na úspěšnou jarní akci otevírání pivní a cyklistické sezony. „V květnu startovní bránou cyklootvíráku projelo více než 500 cyklistů, naše akce se tak pomalu ale jistě stávají tradicí,“ říká sládek nymburského pivovaru Bohumil Valenta.

 

Pro všechny příznivce postřižinského zlatavého moku připravil Pivovar Nymburk navíc stylový cyklistický dres s logem pivovaru, který lze koupit v e-shopu na www.postrizinyshop.cz.

Fotky z loňského cyklozavíráku zde>>>

Fotky z letošního cyklootvíráku zde>>>

Více informací o akci na stránkách www.cyklootvirak.cz.
Podrobnější informace o Pivovaru Nymburk naleznete na www.postriziny.cz.

 

Tereza Vyhnálková

Diskusní fórum pro: "Pivovar Nymburk zakončí pivní sezonu cyklozavírákem "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

Žádné odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |