Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na kole krásnou Šumavou a Českým lesem

21.6.2012 05:55

Milovníci cykloturistiky si přijdou na své na Šumavě. Naplánovat si tu můžete celou řadu cyklovýletů různé obtížnosti. Ať už se vydáte kouzelným údolím Roklanského potoka, podél Vchýnicko-Tetovského plavebního kanálu nebo budete poznávat zaniklé sklářské hutě v údolí Křemelné, vždy bude váš cyklovýlet stát za to. Stejně tak uspokojí vyznavače cykloturistiky oblast Českého lesa s panenskou přírodou.

Bookmark and Share

V plánování cyklovýletů vám pomůže nová turistická mapa Šumavy a Českého lesa, kterou vydává právě Plzeňský kraj. Jde vůbec o první mapu, která představuje Šumavu jako kompaktní turistickou oblast, tedy její severozápadní část včetně oblasti jižních Čech a bavorského příhraničí a je doplněna o region Českého lesa. Pro představu, kam vyrazit, vám poslouží stručné informace volnočasových aktivit v této lokalitě. Kromě tipů pro milovníky historie, tradic, kulturních památek, přírodních krás, jsou tu i informace z cykloturistiky.


Mapa doplňuje celé portfolio publikací, které již Plzeňský kraj vydal. Protože bude sloužit také turistům ze zahraničí, je vydávána v sedmi jazycích. Zároveň Plzeňský kraj vydává image publikaci Šumava, Český les a bavorské příhraničí, kde je ještě více turistických informací a tipů doplněných o fotografie atraktivních míst. Nový materiál doplní image publikace Chodsko, která čítá přes čtyřicet stran.


Více informací o všech vydávaných materiálech najdete na turistickém serveru Plzeňského kraje – www.turisturaj.cz.

 

-inzerce-

Diskusní fórum pro: "Na kole krásnou Šumavou a Českým lesem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |