Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklomaratontour míří do Karlových Varů

21.6.2012 16:11

Ještě než do lázeňského města na západu Čech sejdou filmaři, uskuteční se zde pokračování seriálu Cyklomaratontour. Závod RWE Okolovarů se zde pojede již potřetí.

Bookmark and Share

Jen týden před významným filmovým festivalem, kterým Karlovy Vary ožijí již po sedmačtyřicáté, bude toto lázeňské středisko patřit cyklistům. V neděli 24. června se zde totiž uskuteční sedmý závod letošního ročníku seriálu Cyklomaratontour, a to RWE Okolovarů.


Tak jako předchozí ročníky bude i letos závod startovat ze samotného centra Karlových Varů a cíl bude opět na Poštovním dvoře. Atraktivní lokalita nabídne pochopitelně také atraktivní trať, která z části vychází z trati závodu Českého poháru v cross-country. Připraveny budou jako již tradičně dvě trasy, z nichž ta delší měří rovných 50 kilometrů. Kratší potom polovinu. A protože se jedná o závod horských kol, pojede se převážně po lesních cestách a pěšinkách a jen minimálně po asfaltu.


Tak jako ostatní závody Cyklomaratontour je i RWE Okolovarů koncipován jako akce pro celou rodinu. Proto zde kromě dospělých závodníků dostanou prostor i malí cyklisté, pro něž organizátoři připraví závody PIGY dětského poháru a další doprovodný program. Dětské závody budou v areálu Poštovního dvora probíhat od 10:00 hodin, v půl dvanácté se vydají na trať účastníci závodu na 50 km a deset minut po nich v 11:40 odstartují účastníci kratší trasy.
Své zázemí bude mít RWE Okolovarů na Poštovním dvoře, tedy jen dvě stovky metrů od hlavní karlovarské promenády. Lákadlem, které již mnozí cyklisté během této sezóny opakovaně vyzkoušeli, zde bude velký stan společnosti Madeta, pod jejíž taktovkou bude znovu připraven velký výběr občerstvení po závodě s mnoha vynikajícími dobrotami.


Přihlášky k závodu je možné odeslat prostřednictvím internetu na www.cyklomaratontour.cz, startovné činí 400 Kč. Pro členy MAX 1 Klubu, jímž se můžete stát jednoduchou registrací na www.MAX1klub.cz, je startovné o 100 korun levnější. Registrací do klubu získáte mimo jiné možnost nakupovat cyklistické zboží se slevou až 50 procent a další zajímavé výhody.
Více informací o seriálu, včetně elektronického přihlašování a dalších novinek naleznete na stránkách www.cyklomaratontour.cz

 

-max1-

Diskusní fórum pro: "Cyklomaratontour míří do Karlových Varů"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |