Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na Okoloústí se pojede okolo jezera Milada

9.7.2012 19:36

Seriál závodů horských kol Cyklomaratontour 2012 se přehoupl do druhé půlky sezóny. Pokračovat bude v sobotu 14. července u jezera Milada nedaleko Ústí nad Labem.

Bookmark and Share

Do malebné krajiny Českého středohoří, k umělému jezeru Milada, které vzniklo zatopením bývalé těžební jámy hnědouhelného lomu, se v sobotu 14. července vydají cyklisté z celé republiky. Podnikem RWE Okoloústí totiž nedaleko krajského města Ústí nad Labem, sedmého největšího města republiky, pokračuje seriál Cyklomaratontour 2012.


Devátý podnik letošního ročníku Cyklomaratontour našel své zázemí stejně jako vloni na fotbalovém hřišti v Roudníkách. V okolí jezera Milada a v předhůří Krušných hor připravili pořadatelé závodu svým charakterem spíše jednodušší trať, která vede především po širokých lesních cestách a je tedy sjízdná pro všechny skupiny cyklistů i z řad široké veřejnosti. Účastníci si mohou vybrat, zda pojedou závod na 25 kilometrů s převýšením 571 metrů a nebo zda pojedou dlouhou trať na 50 kilometrů, která je tvořena dvěma okruhy.


Závody Cyklomaratontour jsou určeny pro všechny – mohou přijet amatérští závodníci, víkendoví hobby jezdci, rodiny s dětmi, ale i ryzí profesionálové. Myšleno je v programu Cyklomaratontour znovu i na děti, pro něž si pořadatelé připravili závody PIGY dětského poháru s tratěmi od jednoho do čtyř kilometrů dle věku a další doprovodný program. O všechny bude po závodě postaráno v občerstvovacím stanu společnosti Madeta, kde najdete bohaté a chutné možnosti občerstvení.


Přihlášky k závodu je možné odeslat prostřednictvím internetu na www.cyklomaratontour.cz, startovné činí 350 Kč. Pro členy MAX 1 Klubu, jímž se můžete stát jednoduchou registrací na www.MAX1klub.cz , je startovné o 100 korun levnější. Registrací do klubu získáte mimo jiné možnost nakupovat cyklistické zboží se slevou až 50 procent a další zajímavé výhody.


Více informací o celém seriálu Cyklomaratontour i závodu RWE Okoloústí naleznete na stránkách www.cyklomaratontour.cz. Zde je také možné se k závodu i přihlásit.

 

-max1-

Diskusní fórum pro: "Na Okoloústí se pojede okolo jezera Milada"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |