Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

RWE Okoloústí se bude konat již potřinácté

10.7.2013 11:21

Seriál cyklistických závodů Cyklomaratontour a Ústí nad Labem jsou již tradičním spojením. Letos se mohou účastníci závodu těšit na nové zázemí v areálu Střížovice a tratě v prostředí Českého středohoří.

Bookmark and Share

Ústí nad Labem, sedmé největší město České republiky, přivítá letos již třináctý ročník RWE Okoloústí. Ten odstartuje v sobotu 20. července a závodníkům nabídne k výběru dvě tratě – jednu kratší a jednu delší. Navíc si na své přijdou i děti a připraven bude doprovodný program pro všechny.


Organizátoři RWE Okoloústí si pro letošní ročník přichystali zbrusu nové tratě – kratší bude měřit 25 kilometrů, delší pak 50 kilometrů. V prostředí krásného Českého Středohoří, předhůří Krušných hor, se bude jednat o spíše jednodušší tratě, sjízdné pro všechny kategorie cyklistů – profesionály, hobby závodníky, cyklisty z řad široké veřejnosti a dokonce i koloběžkáře. Na kratší trase bude převýšení 571 metrů, na delší necelých 1000 metrů. A nové bude i zázemí závodu - namísto fotbalového hřiště v Roudníkách bude se totiž závodu usadí v novém areálu Střížovice.


Hlavní závod na 50 kilometrů odstartuje v sobotu 20. července v pravé poledne. O 10 minut později se na trať vydají i účastníci závodu na 25 kilometrů. Ještě před tím, v dopoledních hodinách, se však uskuteční v areálu startu a cíle závody Waterrr sport dětského poháru pro ty nejmenší závodníky. Pro ně si pořadatelé přichystali tratě v délce od jednoho do čtyř kilometrů dle věku dětí.


Zajímavostí je, že v rámci RWE Okoloústí bude letos vůbec poprvé odstartován také závod koloběžek Kostka Cup. Ten je určen jak pro zkušené koloběžkáře, tak i zájemce z řad široké veřejnosti. Vyzkoušet si závod na koloběžce můžete za dotované startovné 50 Kč i vy a pokud koloběžku nevlastníte, můžete si ji na závod i půjčit a vydat se na 25 kilometrů dlouhou trasu RWE Okoloústí.


Kromě samotného závodění bude připraven i další doprovodný program. Pro děti to bude skákací hrad, soutěže a nebo elektronické hry. Ve stanu ALPA si mohou všichni závodníci dopřát před závodem nebo po něm masáž a nebo si v Mercedes-Benz Gold sprints zasoutěžit na stacionárních kolech o luxusní hodinky od společnosti 4PM - JET SET. O všechny bude po závodě postaráno v občerstvovacím stanu společnosti Madeta, kde najdete bohaté a chutné možnosti občerstvení.


Přihlášky k RWE Okoloústí 2013 je možné odeslat prostřednictvím internetu na www.cyklomaratontour.cz, startovné činí 400 Kč. Součástí startovného je krásný suvenýr – multifunkční šátek typu „tubus“ s logem Cyklomaratontour 2013, který můžete používat při různých sportech. Pro členy MAX 1 Klubu, jímž se můžete stát jednoduchou registrací na www.MAX1klub.cz, je startovné o 50 korun levnější. Registrací do klubu získáte mimo jiné možnost nakupovat cyklistické zboží se slevou až 50 procent a další zajímavé výhody. Každý startující bude od společnosti Partners pojištěn na trvalé následky v případě úrazu a ihned po dojetí mu bude na mobilní telefon doručena SMS zpráva s jeho výsledkem.


Více informací o závodu RWE Okoloústí a celém seriálu, včetně elektronického přihlašování a aktualit naleznete na stránkách www.cyklomaraton.com

 

 

-Event Media -

Diskusní fórum pro: "RWE Okoloústí se bude konat již potřinácté"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |