Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Krajem vína 2012 končí burčákem

30.8.2012 14:24

Letošní seriál cykloturistických akcí Krajem vína 2012 má před sebou závrečný díl, který tentokrát představí Znojemsko, jeho vinařské stezky a místní vinaře.

Bookmark and Share

Nadace Partnerství vás srdečně zve na poslední díl letošního seriálu cykloturistických akcí Krajem vína 2012 pro milovníky kola, vína a jižní Moravy. Tentokrát zavítáme na Znojemsko, a to navíc v čase burčákových slavností. Na kole nebo pěšky budete moci zažít atmosféru podzimu mezi vinicemi, objevit tajemství zdejších vinných sklepů, vyhrát zajímavé ceny a ochutnat při tom lahodný burčák.

 

Tentokrát pro vás připravujeme trasy, které vás provedou nejkrásnějšími místy na jih od Znojma. Ze sedla kola tak můžete poznat královnu jihomoravských vinic - Šobes, unikátní sklepní areál Modré sklepy v Novém Šaldorfu-Sedlešovicích, sklepní uličky v Hnanicích  a Havraníkách  i v Šatově, který je proslulý svými sklepními labyrinty z pískovce. Zavedeme vás i do Národního parku Podyjí a do rakouského příhraničí. Startovním i cílovým místem Tour de burčák bude Loucký klášter, v němž bude po celý den probíhat Burčákový den Znovín Znojmo.

 

Další info: www.vinarske.stezky.cz


Kateřina Urbanová

Diskusní fórum pro: "Krajem vína 2012 končí burčákem"

Názor Autor Datum a čas
RE: Krajem vína 2012... rejpal 30. 8. 2012, 14:37

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama



Tipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama





Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |