Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Milovníci vína se mohou letos těšit na čtyři akce

17.4.2014 11:02

Nadace Partnerství a Vinařské stezky jižní Moravy zvou na čtyři tradiční akce Krajem vína pro milovníky vinařské cykloturistiky.

Bookmark and Share

  • MÁJOVÉ PUTOVÁNÍ OKOLÍM MODRÝCH HOR

Kdy: 17. května

Kde: Velké Pavlovice a okolí

Třetí květnovou sobotu proběhne ve Velkých Pavlovicích a okolních Modrých Horách jeden z tradičních nejkrásnějších výletů po vinařských stezkách. Na kole nebo pěšky budou moci zdatní turisté i rodiny s dětmi zažít atmosféru jara mezi vinicemi, objevit tajemství vinných sklepů, ochutnat dobré vínko od místních vinařů a vyhrát zajímavé ceny. Nakonec zažijete přátelskou atmosféru Koštu vín s s večerní přehlídkou mužáckých sborů z Modrých Hor v Němčičkách

  • PUTOVÁNÍ PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH KYJOVSKA

Kdy: 14. června

Kde: Kyjov a okolí

Seriál cykloturistických akcí Krajem vína pokračuje druhou červnovou sobotu v okolí města folklóru a dobrého vína – Kyjova. Na kole nebo pěšky můžete objevit krásy kyjovské přírody mezi vinohrady, poznat tajemství vinných sklepů, ochutnat místní speciality i vína nebo vyhrát zajímavé ceny v malebném prostředí Vlkošských búd, kde vás čekají mimo jiné i otevřené sklepy, potulná cimbálka z Vracova i mužácké sbory.

  • LETNÍ PUTOVÁNÍ PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH MIKULOVSKA

Kdy: 19. července

Kde: Mikulov a okolí

Třetí červencovou vás v Mikulově a okolí čeká další z výletů po vinařských stezkách, které je určené pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny. 

  • TOUR DE BURČÁK PO VINAŘSKÝCH STEZKÁCH ZNOJEMSKA

Kdy: 20. září od 10.00

Kde: Znojmo a okolí

Zářijový díl seriálu cykloturistických akcí Krajem vína nás zavede do podzimních, hrozny obtěžkaných vinic Znojemska. Na výběr bude zase několik tras různé náročnosti a několik zastávek, kde budete moci ochutnat znojemský burčák.

 

Více o seriálu akcí Krajem vína zjistíte na na www.stezky.cz.

Diskusní fórum pro: "Milovníci vína se mohou letos těšit na čtyři akce"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |