Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

RWE Okolopardubic startuje o víkendu

19.9.2012 13:39

Cyklisté všech věkových kategorií se budou moci příjemně projet a zazávodit si na kole. Již tuto neděli 23. září totiž v Heřmanově Městci pokračuje podnikem RWE Okolopardubic seriál závodů horských kol pro veřejnost Cyklomaratontour 2012.

Bookmark and Share

Již po jedenácté se v letošní sezóně Cyklomaratontour sejdou její pravidelní účastníci. Tentokrát si dají dostaveníčko v Heřmanově Městci, kde se bude konat sedmý ročník závodu RWE Okolopardubic. Jeho trať účastníky na horských kolech provede krajem na jihozápad od města perníkářů a krajské metropole Pardubic.


Zázemí závodu RWE Okolopardubic se již vloni přesunulo do Autocampu Konopáč, který se osvědčil, a proto bude cyklisty hostit i tentokrát. Jeho areál nabídne vše potřebné a cyklisté, kteří k závodu přijedou z daleka, zde mohou v případě zájmu využít také ubytovací kapacity autocampu. V neděli zde svůj stan navíc postaví společnost Madeta, kde hladoví závodníci i jejich doprovod najdou bohaté občerstvení a velký výběr kvalitního jídla i pití.


Program celodenní akce začíná již od 10.00 hodin závody PIGY dětského poháru. Malí závodníci zde mohou poměřit síly mezi dalšími dětmi stejného věku a na tratích, které jim budou přizpůsobené dle věku a dovedností.


Pro odrostlejší cyklisty bude v neděli připraven 30 kilometrů dlouhý okruh v okolí Heřmanova Městce vedoucí převážně po lesních cestách. Ten zavede účastníky do malebných lesů Přírodního parku Heřmanův Městec a Chráněné krajinné oblasti Železné hory. Okruh budou moci účastníci závodu absolvovat jednou a nebo dvakrát.

 

Hlavní závod na 60 kilometrů startuje z areálu Autocampu Konopáč v 11:30, účastníci závodu na 30 kilometrů se na trať vydají o deset minut později. Po vyhlášení výsledků v odpoledních hodinách bude následovat bohatá účastnická tombola.

 

Více informací o celém seriálu Cyklomaratontour i závodu RWE Okolopardubic naleznete na stránkách www.cyklomaratontour.cz. Zde je také možné se k závodu i přihlásit.

  • Časový program akce

08:00 - 10:30 Registrace a prezentace závodníků
08:00 - 9:45 Registrace a prezentace dětí
10:00 Starty Dětských závodů
10:45 - 11:20 Řazení na start(prvních 50 míst koridor)
11:20 - 11:25 Rozprava k závodu
11:30 Start 60 km
11:40 Start 30 km
15:30 - 16:00 Vyhlášení výsledků
16:00 - 16:15 BOHATÁ TOMBOLA

 

-max1-

Diskusní fórum pro: "RWE Okolopardubic startuje o víkendu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |