Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Hynek ovládl závod v Brdech

29.4.2013 13:24

První závod 14. ročníku seriálu Kolo pro život Trans Brdy České spořitelny v Letech u Prahy vyhrál Kristián Hynek, který hájí barvy italské stáje Elettroveneta-Corratec.

Bookmark and Share

Za ním se v hlavním závodě na 55 kilometrů seřadila dvojice jezdců týmu Česká spořitelna-Specialized Matouš Ulman a Pavel Boudný


Jsem rád, že se mi konečně podařilo Brdy vyhrát. Je to takový můj srdeční závod, mám ho kousek od baráku,“ přiznal biker z nedalekých Černošic. „V minulosti mi buď nepřálo štěstí, jako třeba poslední dva roky, kdy jsem měl defekty, nebo nebyla odpovídající výkonnost. Teď to konečně vyšlo,“ řekl Hynek, který bude za dva týdny v Německu obhajovat titul mistra Evropy v maratonu. Právě v dresu evropského šampióna se v Letech fanouškům představil.

Spolu s Ulmanem a Boudným odjeli zbytku startovního pole hned v prvním těžkém stoupání po startu. „Útok jsem si ale naplánoval až na poslední kopec. Mám to tady výborně najeté. Věděl jsem, že jediný, kdo by mě mohl ohrozit v závěrečném sjezdu, je můj soused a tréninkový parťák Matouš. Tak jsem zkusil nastoupit dřív a vyšlo to dokonale,“ prozradil vítěz.

 

Výsledky - 55 km, muži: 1. Kristián Hynek (Elettroveneta-Corratec) 1:54:07 hod., 2. Matouš Ulman + 26,5, 3. Pavel Boudný (oba Česká Spořitelna-Specialized) + 58,5, 4. Petr Dlask (LAWI Team) + 3:59, 5. Václav Ježek (IVAR CS – Author) + 4:20.
Ženy: 1. Denisa Stodůlková (Česká Spořitelna-Specialized) 2:29:43, 2. Jana Šimánková (Bikeclinic Cannondale) + 4:11, 3. Dáša Svěráková (Cyklotrenink.com) + 5:11.

 

Martina Ptáková

foto: Miloš Lubas

Kolopro.cz

Diskusní fórum pro: "Hynek ovládl závod v Brdech"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |