Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Královéhradecká 50 se vrací do Hradce Králové

24.9.2013 14:11

Mezi cyklisty oblíbená CEP Královéhradecká 50 se uskuteční již podesáté. Tradiční závod se po několika ročnících startujících v Hořicích vrací zpět ke svým kořenům a pojede se tedy přímo v Hradci Králové.

Bookmark and Share

CEP Královéhradecká 50 bude třináctým a předposledním podnikem seriálu Cyklomaratontour v letošní sezóně. Jde o jeden z nejoblíbenějších cyklistických závodů v regionu, o čemž svědčí každoroční bohatá účast všech příznivců cyklistiky od těch nejmenších závodníků až po profesionální jezdce. Kromě návratu do Hradce Králové jsou se závodem spojeny i další novinky, jako je posunutí termínu na poslední víkend v září, a také upravené tratě, kdy první půlka závodu bude zbrusu nová. 

 

Cyklomaratontour je seriál cyklistických závodů pro všechny kategorie cyklistů. Již v dopoledních hodinách, ještě před startem hlavního závodu, si tak mohou vyzkoušet atmosféru závodů na kole děti. Připraveny budou kratší tratě Waterrr Sport dětského poháru úměrné dovednostem dětí jednotlivých věkových kategorií.

 

Pro velké cyklisty si pořadatelé připravili dvě varianty závodu. Kratší závod na 26 kilometrů se pojede na jeden okruh s převýšením 370 metrů, zkušenější cyklisté si ale jistě troufnou na delší trať tvořenou dvěma okruhy s 52 kilometry a 740 metry převýšení. Okruh je veden převážně po širokých lesních cestách, aby byl sjízdný pro profesionální cyklisty i ryzí amatéry a hobby jezdce.

 

Zázemí závodu u rybníka Biřička nabídne vše, na co jsou účastníci Cyklomaratontour již zvyklí. O bohaté možnosti občerstvení po závodě se postará ve svém stanu společnost Madeta, která bude servírovat širokou nabídku jídla i pití pro závodníky i jejich doprovod. V areálu najdete také stánky s cyklistickým zbožím, úschovnu kol, ve stanu ALPA si můžete dopřát masáž a nebo si v Mercedes-Benz Gold sprints zasoutěžit na stacionárních kolech o luxusní hodinky od společnosti 4PM - JET SET.

 

Více informací o seriálu, včetně elektronického přihlašování a dalších novinek naleznete na stránkách www.cyklomaratontour.cz. Cena startovného je 400 Kč a pro členy MAX1 klubu, jímž se můžete stát jednoduchou registrací na www.MAX1klub.cz, je startovné o 50 korun levnější. Registrací do klubu získáte mimo jiné možnost nakupovat cyklistické zboží se slevou až 50 procent a další zajímavé výhody.

 

 -eventmedia-

Diskusní fórum pro: "Královéhradecká 50 se vrací do Hradce Králové"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |