Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklomaratontour se mění na Mercedes-Benz Cyklomaraton

27.3.2014 08:46

Cyklomaratontour se nově jmenuje jen Cyklomaraton. V kalendáři seriálu pro všechny kategorie cyklistů je od jara do podzimu deset závodů po celé republice, startuje se už 12. dubna!

Bookmark and Share

Po zimě-nezimě přichází už definitivně jaro a s ním se neúprosně blíží také začátek cyklistické sezóny. Ta odstartuje už za měsíc závodem Cyklomaraton Pálava 2014, který je součástí celoročního seriálu Cyklomaraton 2014. Změna názvu z Cyklomaratontour jen na Cyklomaraton je jednou z novinek letošního ročníku.


Novým generálním partnerem jednoho z nejoblíbenějších seriálů závodů na horských kolech v ČR je automobilka Mercedes-Benz. Celkem je v seriálu zařazeno deset závodů po celé republice plus jeden zimní, který se již v půlce ledna konal v Hradci Králové. Některé ze závodů využívají známých a osvědčených lokalit, jiné jsou zbrusu nové, a tak bude vždy na co se těšit. Nejbližší zastávkou je 12. dubna 2014 Cyklomaraton Pálava, jenž bude mít své zázemí v Yacht clubu Pavlov.


Seriál si zachovává své zaměření celodenní akce pro celou rodinu. Zasportovat si a projet se na kole na jedné z tras dvou délek (kratší 25-30 km, delší 50-60 km) mohou ryzí hobby jezdci, ambiciózní amatéři i profesionálové. Nebudou chybět ani dětské závody, jimž budou tradičně patřit dopolední hodiny. Součástí velkých závodů bude opět také pohár hendikepovaných sportovců a nově pohár neslyšících.


Doprovodný program nabídne stánky partnerů seriálu i divácké soutěže. Třeba oblíbenou soutěž na stacionárních kolech Mercedes-Benz Gold Sprints, v níž si můžete vyjet zajímavé věcné ceny. Na každé z akcí bude připravena půjčovna horských kol značky Specialized a jedno z třiceti nabízených kol si můžete nově rezervovat i přes on-line půjčovnu na stránkách seriálu www.cyklomaraton.com.


O ženy s dětmi, které budou v prostoru startu a cíle čekat na své závodící partnery, budou v růžové zóně pečovat AVON ladies. Značka AVON je charitativním partnerem Mercedes-Benz Cyklomaratonu a zaštiťuje AVON jízdu proti rakovině prsu, která se bude konat v rámci každého závodu. Na ušlechtilé účely poputuje část z každého startovného AVON jízdy.


Více o seriálu i jednotlivých zastávkách najdete na www.cyklomaraton.com. Díky štábům České televize se můžete těšit na záznamy z jednotlivých závodů.


Startovné na závody seriálu Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014 je nově nabízeno ve čtyřech variantách:


200 Kč – AVON JÍZDA 15-20 km volně s rodinkou a s cyklistickým matadorem, AVON růžový artikl jako dárek
300 Kč – bez dárku a bez jídla na krátkou i dlouhou trať Mercedes-Benz Cyklomaratonu
400 Kč – závod na krátké nebo dlouhé trati Mercedes-Benz Cyklomaratonu s jídlem a dárkem
550 Kč – s dárkem a VIP velkým rautem v cateringovém stanu

  • Kalendář Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014

18.1. CYKLOMARATON Winter Hradec Králové
12.4. CYKLOMARATON Pálava
8.5. CYKLOMARATON Liberec
24.5. CYKLOMARATON Olomouc
1.6. CYKLOMARATON Hradec Králové
8.6. CYKLOMARATON Plzeň
2.8. CYKLOMARATON Ústí nad Labem
9.8. CYKLOMARATON Ostrava
24.8. CYKLOMARATON Beroun
13.9. CYKLOMARATON Praha 4
5.10. CYKLOMARATON Zlín

 

-eventmedia- 

Diskusní fórum pro: "Cyklomaratontour se mění na Mercedes-Benz Cyklomaraton"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama



Tipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama





Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |