Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklomaraton v Ústí tuto sobotu již po čtrnácté

1.8.2014 08:20

Střížovice na okraji metropole ústeckého kraje přivítají první srpnovou sobotu Cyklomaraton Ústí nad Labem. Stovky cyklistů budou mít na výběr ze dvou tras, připraveny budou i dětské závody, divácké soutěže a další doprovodný program.

Bookmark and Share

Cyklomaratony a Ústí nad Labem jsou tradičním spojením, o čemž svědčí již čtrnáctý ročník cyklistického závodu Cyklomaraton Ústí nad Labem, který nově přivítá malebná vesnička Střížovice. Ten je zařazen do celoročního seriálu cyklistických závodů pro veřejnost Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014.


Pro cyklisty je v okolí Střížovic připraven 22 kilometrů dlouhý okruh, který nabídne převýšení 700 metrů. V přihlášce si každý může zvolit, zda se vydá na kratší nebo delší verzi Cyklomaratonu – kratší se jede na jeden okruh, delší na dva okruhy. Trať je sjízdná pro všechny kategorie cyklistů a kromě horských kol se na ni vydají i koloběžky a handbiky.

Kromě profesionálních cyklistů se Cyklomaratonu v Ústí nad Labem zúčastňují každý rok stovky hobby jezdců a dokonce celé rodiny s dětmi, pro které Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014 i tentokrát přinese celodenní program plný sportu a zábavy. Již v dopoledních hodinách se uskuteční dětské závody pro malé cyklisty, rozdělené do jedenácti kategorií dle věku, a to včetně odrážedel. V pravé poledne pak budou odstartovány závody na 22 a 44 kilometrů.

 

Kromě samotných závodů bude připraven také bohatý doprovodný program, i proto je Cyklomaraton Ústí nad Labem tipem na aktivní strávení jedné prázdninové soboty pro celou rodinu. Stánky partnerů seriálu doplní i divácké soutěže, jako například závod na stacionárních kolech Mercedes-Benz Gold Sprints, v němž si můžete vyjet zajímavé věcné ceny. Pro zájemce bude připravena opět půjčovna horských kol značky Specialized (doporučujeme včasnou rezervaci přes on-line půjčovnu na stránkách seriálu >>).


O ženy s dětmi, které budou v prostoru startu a cíle čekat na své závodící partnery, budou v růžové zóně pečovat AVON ladies. Značka AVON je charitativním partnerem Mercedes-Benz Cyklomaratonu a zaštiťuje AVON jízdu proti rakovině prsu – ta se pojede jako nezávodní jízda, jejíž účastnice a účastníci získají speciální růžové číslo a růžové potítko AVON. Výtěžek ze startovného půjde na konto AVON proti rakovině prsu.


Více o závodě a přihlášky na Mercedes-Benz Cyklomaraton Ústí nad Labem najdete na www.cyklomaraton.com.

 

-eventmedia-

Diskusní fórum pro: "Cyklomaraton v Ústí tuto sobotu již po čtrnácté"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |