Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Beroun přivítá osmý závod seriálu Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014

21.8.2014 15:20

Nedaleko Prahy, v Berouně, odstartuje v neděli 24. srpna 2014 sedmý ročník Cyklomaratonu Beroun. Start a cíl bude nově v auto kempu Beroun a atraktivní trasa provede cyklisty malebným okolím města. Připraven bude program pro celou rodinu.

Bookmark and Share

Mercedes-Benz Cyklomaraton Beroun navazuje na tradici Berounského bikemaratonu a díky tomu se může pochlubit atraktivní a jezdivou tratí, která je určena pro všechny kategorie cyklistů. Pořadatelé připravili pro dospělé závodníky trasy dvou délek, na programu dne ale budou i závody pro děti všech věkových kategorií a nebo AVON jízda proti rakovině prsu. Svou kategorii budou mít v Cyklomaratonu Beroun i neslyšící cyklisté a hendikepovaní.


Start a cíl závodu bude nově v autokempu Beroun, kvůli bezpečí cyklistů. Každý z účastníků si bude moci vybrat ze dvou délek tratí, přičemž delší trasa měří 45 kilometrů a má převýšení 1100 metrů. Kratší trasa měří 18 kilometrů a má převýšení 480 kilometrů. Obě trasy jsou sjízdné pro všechny kategorie cyklistů a každému nabídnou možnost příjemně se projet okolím Berouna a zazávodit si.


Mercedes-Benz Cyklomaraton Beroun je akcí pro celou rodinu, a tak zatímco tatínkové nebo maminky se budou připravovat na svůj závod, jejich děti si mohou ještě před startem hlavního závodu zasoutěžit v závodech SMART dětského poháru. Závodit se bude v jedenácti věkových kategoriích včetně těch nejmenších cyklistů, kteří zatím sedlají jen odrážedla. O ženy s dětmi, které budou v prostoru startu a cíle čekat na své závodící partnery, budou v růžové zóně pečovat AVON ladies. Značka AVON je charitativním partnerem Mercedes-Benz Cyklomaratonu a zaštiťuje AVON jízdu proti rakovině prsu – ta se pojede jako nezávodní jízda, jejíž účastnice a účastníci získají speciální růžové číslo a růžové potítko AVON. Výtěžek ze startovného půjde na konto AVON proti rakovině prsu.


Hlavní závod odstartuje v 11:10, po něm zbude prostor i na doprovodný program. Stánky partnerů seriálu doplní i divácké soutěže, jako například závod na stacionárních kolech Mercedes-Benz Gold Sprints, v němž si můžete vyjet zajímavé věcné ceny. Pro zájemce bude připravena opět půjčovna horských kol značky Specialized (doporučujeme včasnou rezervaci přes on-line půjčovnu na stránkách seriálu.


Více o závodě a přihlášky na Mercedes-Benz Cyklomaraton Beroun najdete na www.cyklomaraton.com.

 

-eventmedia-

Diskusní fórum pro: "Beroun přivítá osmý závod seriálu Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |